Nakit İndirim, Faizsiz Kredi, Kaçmaz Fırsatlar! Fiat, Renault, Hyundai, Toyota Kasım 2021 Araba Kampanyaları!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Kasım 2021 araba kampanyalarını araştırıyorlar. Hangi otomobil firması, hangi fırsatlarla sıfır kilometre araç satışı yapıyor? 

Finans 11.11.2021 - 22:31 11.11.2021 - 22:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatlarının oldukça yükselmesinden dolayı sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenler araba kampanyalarını araştırıyorlar. Otomobil firmaları araba kampanyaları ile müşterilere çeşitli imkanlar sağlıyorlar. Bu şekilde araç fiyatlarının yüksek oluşuna denge getirilmeye çalışılıyor. 

Kasım ayı araba kampanyaları otomobil firmaları tarafından açıklandı. Her firma farklı model sıfır kilometre araçları için müşterilere çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyor. Faizsiz krediden çeşitli finansman desteklerine kadar araç sahibi olmak isteyenler önemli fırsatları kullanabiliyorlar. Peki hangi otomobil firması Kasım ayında hangi araba kampanyalarını düzenliyor?

RENAULT KASIM 2021 ARABA KAMPANYALARI

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre bazı model sıfır kilometre araçlar için müşterilere kredi destekleri veriliyor. Kampanya kapsamında sıfır kilometre Renault Megane Sedan satın almak isteyen müşterilere firma tarafından 36 ay vadeli 70 Bin TL kredi aylık yüzde 1,48 faizle veriliyor. 

Renault'un bir diğer araba kampanyasının ile Renault Yeni Clio için yapıldığı açıklandı. Buna göre sıfır kilometre Renault Yeni Clio satın almak isteyen müşterilere de kredi desteği veriliyor. Renault Yeni Clio satın alımında müşteriler 24 ay vadeli 40 Bin TL krediyi aylık yüzde 1,36 faizle kullanıyorlar.

Ayrıca Renault tarafından yapılan bir diğer kampanya açıklamasına göre müşteriler Yeni Taliant, Yeni Clio, Zoe ve Megane Sedan model sıfır kilometre otomobil satın alırken 2.000 TL takas indiriminden faydalanabiliyorlar.

HYUNDAİ ARABA KAMPANYALARI KASIM 2021

Hyundai firması da müşterilere Kasım ayı araba kampanyaları ile önemli fırsatlar sunuyor. Kampanya açıklamasına göre sıfır kilometre Hyundai i10 model otomobil satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi desteği aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. 

Hyundai'nin kampanya kapsamına soktuğunu açıkladığı bir diğer modeli de Hyundai i20 oldu. Sıfır kilometre Hyundai i20 model otomobil satın almak isteyen müşterilere 10.200 TL'Lik nakit indirim yapılıyor. Bu seçeneği kullanmak istemeyenlere ise 12 ay vadeli 75 Bin TL kredi aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. 

Ayrıca Hyundai farklı model otomobiller için de müşterilere kredi desteğini kasım aytı boyunca sürdüreceğini açıkladı. Buna göre Hyundai Kona için müşterilere 12 ay vadeli 75 Bin TL kredi aylık 0,99 faizle veriliyor. Hyundai Yeni Tucson için ise müşteriler 100 Bin TL krediyi 12 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faiz imkanlarıyla kullanabiliyorlar.

FİAT ARABA KAMPANYALARI KASIM 2021 

Fiat tarafından Kasım 2021 araba kampanyası açıklaması yapıldı. Firmanın kampanya açıklamasına göre Kasım ayında sadece bir model araç için kampanya yapıldığı duyuruldu. Buna göre sıfır kilometre Fiat Egea satın almak isteyen müşterilere firma tarafından 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi desteği aylık yüzde 1,29 faizle veriliyor.

TOYOTA ARABA KAMPANYALARI KASIM 2021

Toyota da araba kampanyası düzenleyen firmalar arasında yer alıyor. Avrupa'da 2021 yılı için en iyi otomobil seçilen Toyota Yaris kampanyalı olarak müşterilere satılmaya başlandı. 2021 model Toyota Yaris satın almak isteyen müşterilere kredi desteği veriliyor. Kampanya açıklamasına göre bu otomobili satın almak isteyenlere firma tarafından 12 ay vadeli 75 Bin TL kredi faizsiz olarak veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@