Nakit Sıkıntısı Çekenler Üzülmesin! Garanti Bankası Belgesiz, Kefilsiz Anında Kredi Kampanyasını Duyurdu

Nakit sıkıntısı yaşayan vatandaş için kredi müjdesi Garanti Bankası'ndan geldi. Acil nakit sıkıntısına anında 36 ay vadeli 10 bin lira kolay kredi vereceğini duyurdu.

Nakit Sıkıntısı Çekenler Üzülmesin! Garanti Bankası Belgesiz, Kefilsiz Anında Kredi Kampanyasını Duyurdu

Günümüzde kredi kullanmak isteyen sayısız vatandaş var. Özellikle ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz için bu dönem nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşın bankalar önünde uzun kuyruklar oluşturmasına neden oluyor. Vatandaş en uygun krediyi almak ve kolay imkanlar dahilinde ödemek için en uygun şartları sunan bankaları araştırmaya devam ediyor.

Bazı bankalar çalışma prensipleri ve düzenlemiş oldukları kredi kampanyalarının ardından belgesiz ve uzun prosedürlere gerek kalmadan hızlı kredi vermeye devam ediyor. Son zamanlarda vatandaşın yüzünü güldüren bankalardan birisi de Garanti Bankası oldu.

Nakit sıkıntısı yaşayan, düzenli geliri olmadığı için kredi çekmekte zorluk yaşayan vatandaşlar için Garanti Bankası arka arkaya yeni kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

GARANTİ BANKASI VATANDAŞTAN GELİR BELGESİ İSTEMİYOR!

garanti-bankasi-hızlı-kredi

Garanti Bankası yeni düzenlemiş olduğu bir kredi kampanyasının detaylarını açıkladı. Çalışan ya da çalışmayan herkes banka üzerinden hızlı kredi alabilecek. Bankanın hazırlamış olduğu ‘ İlk Kredim’ kampanyasında herhangi bir gelir belgesinin istenmediği öğrenildi.

Kredi paketi ile birlikte başvuran herkese 10 bin lira kredi verilecek. Kredinin ödeme vadesi ise 36 ay olarak belirlendi. Krediyi almak için bankaya giderek bir gelir belgesi sunmak zorunda değilsiniz. Bu süreçte internet bankacılığı, online bankacılık ve SMS yoluyla da banka şubesine gitmeden kredi başvurusu yapılabilir.

ANINDA 10 BİN LİRA KREDİ KİMLERE VERİLECEK?

Banka gelir belgesi istemediğini duyurdu ancak vatandaşın daha önce bankalarla olan siciline bakacak. Bu süreçte kredi puanı yüksek ve sicilinin temiz olduğunu gördüğü vatandaş için sorunsuz kredi verecek. Aynı zamanda vatandaşın başka bir bankaya kredi borcunun da bulunmaması gerekiyor.

Banka şubelerinin yanı sıra 444 0 335 numaralı sabit telefon hattından da müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanarak başvuru tamamlanabilecek.

SONRAKİ HABER