Ne 4 LT Ne de 5 LT'de! Esas İndirim 18 LT'de Stok Yaptıracak Fiyat Açıklandı Kapınıza Kadar Getirecekler

Marketlerin online mağazaları üzerinden en çok araştırılan ürünlerin başında ayçiçek yağı geliyor. Öne çıkmak isteyen firmalar ise farklı indirimler ile müşterilerin karşısına çıkıyor.

Finans 11.12.2021 - 17:18 11.12.2021 - 17:19 Mustafa Karagöz

Dolar kurunun doğrudan vurduğu sektörlerin başında temel gıda ürünleri geliyor. Un, süt, yağ, şeker gibi çok temel ürünlerde üst üste gelen zamlar vatandaşların ekonomilerine darbe indirirken marketlerde bu dönemlerde zamların yanında indirimler uygulamaya başladılar. 

Özellikle indirim uygulanan ürünlerin başında ise ayçiçek yağları geliyor. Ayçiçek yağı fiyatlarının çok yükseldiği Aralık sonunda marketler 5 LT ve 4 LT ürünlere cuzi indirimler sağlıyorlar. Ancak 18 LT'de yapılan indirimler oldukça dikkat çekici oluyor. İşte o indirimlerin bazıları. 

AYÇİÇEK YAĞINDA DEV İNDİRİMLER 18 LT'DE GEÇERLİ

Ayçiçek yağı fiyatları birkaç ay öncesine kadar 5 LT için 70 TL bandında bulunurken şimdi 120 TL ile 140 TL seviyelerine kadar çıktı. Yılbaşından beri aynı maaşla geçinmek zorunda olan asgari ücretliler başta olmak üzere aileler ise bu dönemde yaşanan fiyatlardan çok olumsuz etkilendiler. 

Çıkış yolu olarak ise indirimli ürünleri takip eden vatandaşlar marketlerin hem şubelerinde yaptıkları indirimleri hemde online mağazalarında yaptıkları indirimleri yakın takibe aldılar. Bu indirimler ile önemli avantajlar kazanan vatandaşlar için firmalar düşük fiyatlarla alışveriş yapma imkanları sağlıyorlar. 

CarefourSa İndirimleri

CarefourSA geçtiğimi günlerde resmi sitesinden yayımladığı satış duyuruları ile dikkat çekmişti. Firma Sayfa Marka 5 TL yağı Pet Şişede 62.5 TL'ye teneke kapta ise 69.90 TL'ye satmıştı. Stoklarını eriten firma bu defa 18 LT yağda indirime gitti. 

ayçiçek yağı
 

5 Litre, 4.5 Litre yada farklı bir boyutta yağ almak isteyenler için fiyat listesi. Bu fiyatlar online satışlara özel olup CarefourSA sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. 

ayçiçek yağı 2

Trendyol İndirimleri

Ayçiçek yağı alacaklar için sunulan bir diğer fırsat ise Trendyol üzerinden oldu. Firma şu günlerde alışveriş kampanyası kapsamında Yudum Marka 18 LT yağı 444 TL'ye satışa çıkardı. 

trendyol yağ

Migros Sanal Market

ayçiçek

Migros Sanal Market üzerinden yağ satışlarında fiyatları açıkladı. Firma 4 LT yağı 89.90 TL'ye satışa çıkardı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@