Necla Nazır Emlakçı Kurbanı Olacaktı! Sahte Sözleşme İle Evini 4 Milyon Dolara Satacaklardı

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Necla Nazır emlakçı kurbanı olacaktı. Emirgan'da bulunan lüks evi için Necla Nazır emlakçı hakkında sahte sözleşme dolandırıcılık iddiası ile şikayetçi oldu.

Emlak Magazin 22.11.2021 - 10:36 22.11.2021 - 13:25 Gülcan Özer

Ferdi Tayfur ile olan evliliğinde yaşadığı sorunlar nedeni ile magazin gündeminde olan Necla Nazır bu seferde satmak istediği evi hakkında yaşadığı sıkıntılar nedeniyle haberlere konu oldu. İstanbul Emirgan'da yer alan evini satmak isteyen ünlü oyuncu emlakçı hakkında dolandırıcılık iddiası ile suç duyurusunda bulundu. 

Sabah Gazetesi yazarlarından Dilek Yaman Demir tarafından yapılan habere göre Necla Nazır kendisine ait olan ve Emirgan'da yer alan evini 3 milyon dolar karşılığında satışa çıkardı. Nazır evinin satış işlemleri için yetki vermediği emlakçı Ş.T. isimli bir kişinin sahte satış sözleşmesi hazırlayarak evini 4 milyon  dolar karşılığında satmak üzere anlaşma imzaladığı iddiası ile savcılığa suç duyurusundu bulundu. 

EMLAKÇI İDDİALARI KABUL ETMEDİ! 

Necla Nazır Ş.T. isimli emlakçıdan şikayetçi olurken, emlakçı ise hakkındaki iddiaları kabul etmedi. Necla Nazır savcılığa verdiği ifadesinde "Arkadaşım Aziz Doğan beni arayarak evime müşteri çıktığını ve eve bakmak istediklerini söyledi. Daha sonra evime emlakçı ve beraberindeki 4-5 kişi daha bakmak için geldi. Biri 'Tamam artık, ben bu evi satın alıyorum' ifadelerini kullandı. Aziz Doğan'a kapora işleriyle ilgilenmesini söyledim. Bu olaydan sonra akrabamız beni aradı ve evin 4 milyon liraya satılacağını, benim de satacak olan şahısta vekaletim, sözleşmem olduğunu söyledi" diyerek kendisinin böyle bir satışa onay vermediğini belirerek şikayetçi oldu. 

Emlakçı ise kendisinin cep telefonu uygulaması üzerinden belge gönderdiğini, satış için kendisinden yardım istendiğini ve kimseyi dolandırmadığını belirterek iddiaları reddetti. Necla Nazır'ın iddia ettiği belgeyi sunmaması üzerine takipsizlik kararı verildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@