NEF Arsa Satışı: Peşin Fiyatına 36 Ay 1.000 TL Taksitle Geleceğe Yatırım Yapma Fırsatı

Türkiye'nin markalı konut projesi üreticilerinden biri olan NEF konut yatırımı yerine arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak yatırımlık arsa fırsatları sundu.

Emlak Haberleri 07.02.2022 - 15:25 07.02.2022 - 15:28 Gülcan Özer

Konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişiler bu nedenle yönünü zorunlu olarak arsa yatırımına çevirmişti. Yatırımlık arsa fırsatları arayan kişilere yönelik olarak aradıkları fırsat ayaklarına geldi. 

Markalı konut projesi üreticileri arasında yer alan NEF konut yatırımı yerine alternatif arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak yeni projelerini satışa sundu. NEF Arsa Eskişehir, NEF Arsa Ilgaz projesi ve NEF City 82 projesi ile 3 farklı projede 1 bin liradan başlayan taksitlerle arsa yatırımı yapma imkanı sundu. 

NEF ARSA SATIŞLARI NEREDE?

3 farklı projede NEF arsa satışı yapılırken bu projeler NEF Arsa Eskişehir, NEF Arsa Ilgaz projesi ve NEF City 82 projesi olarak sıralanıyor. Eskişehir’in en zengin termal kaynaklarına sahip, geleceğin termal oteller bölgesinde kat karşılığı daire sahibi olacağınız sınırlı sayıda arsa fırsatını NEF Arsa Eskişehir projesi ile sunuldu. 

nef arsa satış ilanları

Nef Arsa Ilgaz projesi ise Türkiye’nin önde gelen kış sporları turizm merkezi alanları arasında olan, bahar ve yaz aylarında da birçok doğa sporuna ev sahipliği yapan Ilgaz Milli Parkı'na komşu konumda yer alıyor. Toplam 230 parsel büyüklüğe sahip olan projede büyük bir yatırım fırsatı ucuz fiyatlarla sunuluyor. 

nef arsa satışı

Nef City 82 projesi ile tamamı tapulu arsalar için yatırım fırsatı sunulurken projelerde aylık bin liradan başlayan taksitlerle 36 ay vadeli arsa yatırımı yapma imkanı sunuldu. Satış konusunda gerekli bilgiler NEF satış ofisleri tarafından veriliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@