NEF Arsa'dan 0,39 Faiz Sürprizi! Sabit Fiyat, 24 Ay Vade İle Düşük Bütçelerle Arsa Yatırımı Fırsatları!

Konut destek paketi ile hareketlenen gayrimenkul sektörüne NEF de satışa devam ettiği arsa projeleri ile katıldı. NEF 0,39 faiz ile arsa satış kampanyası duyurdu.

Emlak Haberleri 11.05.2022 - 18:05 11.05.2022 - 18:05 Engin Uzunoğlu

Konut destek paketinin açıklanması ile konut sektöründe çok ciddi bir hareketlilik meydana geldi. İlk evini alacaklara konut kredisi desteğinin verilecek olması sektörde heyecan yarattı. Bu destek programına NEF tarafından farklı bir şekilde katkı sunuldu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre satışları devam eden arsa projelerinde müşterilere aylık 0,39 faizle kredi imkanı sağlanacak.

NEF'TEN 0,39 FAİZLE ARSA YATIRIMI İMKANI

NEF’in Sakarya, Çanakkale, Balıkesir ve Hirfanlı’da satışları devam eden arsa projelerinden arsa satın almak isteyen müşterilere çok özel bir imkan sağlandığı bildirildi. Buna göre müşteriler 1 yıl sabit fiyatlı, 24 ay vadeli ve 0,39 faiz ile arsa satın alabilecekler. Bu kampanya arsa yatırımı yapmak isteyenler için çok özel bir imkan olarak değerlendirildi.

DOĞRU YERDE GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPILMALI

Konut destek paketi hakkında açıklamada bulunan NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Şu anda benim tavsiyem insanların doğru yerde gayrimenkul yatırımı yapmalarıdır. Eldeki gayrimenkullerin de elden çıkarılmaması gerekiyor. Büyük şehirlerde yaşayan insanların çiftlik ve bahçe opsiyonu olarak da kullanabilecekleri arsalara talepleri sürekli artıyor. Maliyetlerden dolayı konut fiyatları da yükseliyor.” dedi.

EN KARLI YATIRIM ARSA

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere önemli imkanlar sunduklarını açıklayan Erden Timur, “Biz çeşitli nedenlerden dolayı ev hayali kuramayanlara bir fırsat sunuyoruz. Finansal veya emtia yatırımları ile karşılaştırıldığında uzun vadede en çok kazanç arsa yatırımı ile elde edilebiliyor. Tüm araştırmalara göre tarihteki en karlı yatırım arsa. Doğru yerde arsa yatırımı yaptığınızda kaybetme ihtimaliniz dahi yok.” ifadelerini kullandı.

NEF ARSA İLE AVANTAJLI ARSA YATIRIMI İMKANI

NEF Arsa’nın analizler yapılarak ortaya çıkarılmış bir proje olduğunu söyleyen Erden Timur, “NEF Arsa projesini ortaya çıkarırken bağımsız kuruluşlara risk analizleri yaptırdık. NEF olarak arsa yatırımı yapmak bizim ana işimiz. NEF Arsa ile de müşterilerimize tüm analizleri yapılmış bir arsa yatırımı imkanı sağlıyoruz. Bilgi eksikliği, iş takip zorluğu, küçük bütçelerle yatırım yapma zorluğu gibi sorunları NEF Arsa ile kolaylıkla çözebiliyoruz.” dedi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@