Nezih Bir Yaşam Alanı ve Yatırımlık Konut Projesi Arayanlara "Vitalia Narlıdere Konut Projesi"

Son yıllarda sürekli yükselen fiyat grafiği ile Türkiye'nin konut yatırımındaki parlayan yıldızı İzmir yeni konut projeleri ile yatırımcılara farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.

İzmir Konut Projeleri 29.11.2018 - 23:10 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Son yıllarda sürekli yükselen fiyat grafiği ile Türkiye'nin konut yatırımındaki parlayan yıldızı İzmir yeni konut projeleri ile yatırımcılara farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Bunlardan biride Vitalia Narlıdere konut projesi olarak öne çıkıyor.

Gözlerinizi kapatın ve tertemiz bir doğanın içinde, masmavi deniz manzarası ile şehrin tam merkezinde bir yaşamı hayal edin. Bu hayali gerçekleştirmek için ise tek yapmanız gereken Vitalia Narlıdere konut  projesinden ev satın almak...Vitalia Narlıdere Nerede?Vitalia Narlıdere konut projesi adını aldığı İzmir'in Narlıdere ilçesinde yer alıyor. Bu sayede proje hem yeşil ile iç içe bir doğada deniz manzarası keyfini sürmenize olanak sağlıyor hem de sizi şehirden uzaklaştırmadan tüm bunlara yaşamanız için fırsat sunuyor. Son dönemde emlak sektörünün parlayan yıldızı olan İzmir'de yatırımlık konut projesi firsatları arayan kişilere hitap eden proje aynı zamanda çocukları için güvenli, kendisi ve ailesi için huzurlu bir yaşam arayan kişiler de sıcak bir yuva oluyor. Akıllı Ev Teknolojisi İle Herşey Parmaklarınızın Ucunda! Akıllı ev teknolojisi kullanılarak üretilen konutlarda tüm işleriniz parmaklarınızın ucuna taşınırken aydınlatmadan ısıtmaya, perdeden alarma ve güvenliğe kadar pek çok işlem üstün teknoloji ile siz evde olmasanız dahi internet üzerinden vereceğiniz talimatlarla yapılıyor. Teraslı daire ve botonik bahçeli daire seçeneklerinin de yer aldığı projede seçkin ailelerin yer alacağı 91 konut üretilecek. Konutlar toplam 5 blokta yer alıyor. Bloklar birbirine bitişik olarak inşa edilirken blokların altında ise 16 adet ticari ünite yer alacak. Kendi Alışveriş Merkezi Olan Bir Konut Projesi İstemez Misiniz?Projenin tüketicilere sunduğu en büyük avantajlardan biri de karma konut projesi olarak üretilmesi. Projenin içinde ticari ünitelerin yanı sıra alışveriş merkezi de bulunuyor. Yani evinizin hemen altında sinemanız, ünlü markaların mağazaları ve en ünlü fast food restoranları yer alıyor. Vitalia Narlıdere Fiyatları Ne Kadar?Vitalia Narlıdere fiyatları için Uzunyayla Group tarafından son derece cazip fiyat seçenekleri sunulurken yine kişiye özel ödeme planları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere kolaylıkla ev sahibi olmanın da yolu açıyor. Vitalia Narlıdere konut fiyatları 600 bin liradan başlıyor. Şirket çeşitli kampanyalar ile fiyatlar konusunda müşterilerine kaçırılmaması gereken fırsatlar sunarken aynı zamanda elde kalan son konutların satışları da büyük bir hızla devam ediyor. Çocuklarını büyütebilecek huzurlu ve mutlu bir ortam arayan çocuklu aileler, çocuk sahibi olmayı hayal eden yeni evli çiftler, gelecek için başarılı konut yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar ve şehrin merkezinde ancak şehirde uzakta, yeşil ve mavinin kucağında huzurlu bir hayat sürmek isteyen kişilere hitap eden projede son konutların satışları için başvurular kabul ediliyor. Haber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@