Nilay Dorsa yeni evine taşındı!

Hem fiziği hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nilay Dorsa uzun zamanın ardından Nişantaşı'ndaki evine taşındığını duyurdu.

Emlak Magazin 16.08.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Hem fiziği hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nilay Dorsa uzun zamanın ardından Nişantaşı'ndaki evine taşındığını duyurdu.

2000 yılında Best Model of Turkey yarışması’nda 3. Olan Nilay Dorsa “Caka” isimli yeni şarkısıyla yaz aylarına damga vurdu.BAYRAM İŞ KABUL ETMEDİYaz aylarına damga vuran “Caka” isimli yeni şarkısının sahne çalışmalarıyla yoğun bir şekilde ilgilendiğinden dolayı gönlünce tatil yapamadığını söyleyen Nilay Dorsa, çalışmaktan şikâyetçi olmadığını aksine mutlu olduğunu ifade ederek, bayramda iş kabul etmedi.NİŞANTAŞI'NA TAŞINDIAslen İspanyol bir anne ve İranlı Bir babanın kızı olarak Tahran’da dünyaya gelen Dorsa,  “Yoğun çalışmalarım nedeniyle çok beğendiğim fakat işlerim dolayısıyla kaçırdığım 3 ev sonrasında bayramda evimi Cihangir’den Nişantaşı’na taşıdım. Üzerimden önemli bir yükü daha attım. Enerjime herkes şaşırıyor ama şükür her zorluğun altından kalkacak yapıdayım” diye konuştu.ÇALIŞMALARA HIZ KESMEDEN GERİ DÖNDÜCihangir’den Nişantaşı’na taşınan güzel şarkıcı Nilay Dorsa, bayramın sona ermesiyle birlikte çalışma hayatına hız kesmeden geri döndü. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@