Nişanlısını Uçak Kazasında Kaybetmişti! Murat Gezer'den Yeni Eşine Boğaz Manzaralı Jest!

Nişanlısı Mina Başaran'ı uçak kazasında kaybeden Murat Gezer 2021 yılında Nazlı Çarmıklı ile evlendi. Oturdukları evi beğenmeyen çift, dudak uçuklatan fiyata boğaz manzaralı ev satın aldı.

Emlak Magazin 14.02.2022 - 11:07 14.02.2022 - 11:07 Büşra Uluşen

İş adamı Murat Gezer, eski nişanlısı Mina Başaran'ın bekarlığa veda partisi dönüşü uçak kazasında hayatını kaybetmesinin ardından 2021 yılında Nazlı Çarmıklı ile dünyaevine girmişti. 

Murat Gezer ve Nazlı Çarmıklı çiftinin Kuruçeşme'de 90 milyon TL'ye yeni bir ev satın aldığı iddia edildi.

MURAT GEZER'DEN EŞİNE 90 MİLYON TL'LİK EV JESTİ!

Murat Gezer ve Nazlı Çarmıklı çiftinin Kuruçeşme'de Emin Vakfı Korusu'ndan 90 milyon TL'ye yeni bir ev satın aldıkları iddia edildi. Nazlı Çarmıklı'nın yalıda büyümesi nedeniyle, oturdukları evi beğenmemesi üzerine Gezer, eşine tam 90 milyon TL'ye aldığı evi hediye etti. 

2021 yılında evlenen çift, İstinye'de yer alan 6 odalı lüks bir dairede yaşıyordu. Ancak evi beğenmeyen Nazlı Çarmıklı'nın bu sitemine eşi Murat Gezer'den milyonluk karşılık geldi. 

murat gezer

Beylerbeyi'nde ailesinin yalısında büyüyen Nazlı Çarmıklı, boğaz manzarasına hasret kalınca, eşi Murat Gezer kesenin ağzını açtı. 

Tam hayallerindeki evi Kuruçeşme'de Emin Vakfı Korusu içerisinde yer alan evde bulan çift, yeni evleri için 90 milyon TL'yi gözden çıkardı. Ünlü mimar Bruno Taut'un tasarımı olan yapıyla komşu olan ev, boğaz manzarasıyla herkesi büyülüyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@