Nissan'dan 0,69 Faizli Kredi Desteği İle Sıfır Kilometre Araç Aldıran Araba Kampanyası

Türkiye'nin yaygın otomobil firmalarından olan Nissan kredi imkanları ile sunulan araba kampanyalarına devam ediyor. Nissan otomobil satın alımlarında kredi imkanları neler?

Finans 31.07.2021 - 06:00 31.07.2021 - 06:00 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil satın almak için yüklü tutarları gözden çıkarmak zorunda kalan vatandaşlar araba kampanyalarını mercek altına alıyorlar. Otomobil fitmaları tarafından düzenlenen araba kampanyalarındaki avantajları kullanan vatandaşlar cazip imkanlarla sıfır kilometre araç sahibi olabiliyorlar.

NİSSAN ARABA KAMPANYALARI

Nissan araba kampanyaları en çok araştırılan konulardan birisi oldu. 1 Temmuz 2021'den itibaren geçerli olan bu araba kampanyaları ile müşterilere çok cazip fırsatlar sunuluyor. Nissan'ın araba kampanyalarında en dikkat çekici özellik ise müşterilere verilen kredi seçenekleri oldu. 

NİSSAN YENİ JUKE KREDİ KAMPANYASI

Nissan tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Nissan Yeni Juke satın almak isteyen müşterilere kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler Yeni Nissan Juke satın alırken 100 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. 12 ay vadeli olan bu kredi içn müşterilere aylık yüzde 0,99 faiz uygulanıyor. 

Nissan kampanya

NİSSAN QASHGAİ KREDİ KAMPANYASININ

Nissan tarafından düzenlenen araba kampanyası gereği bu model arabalara kredi desteği veriliyor. Nissan Qashgai satın alırken müşterilere kredi teklifinde bulunuyor. Bu teklifi değerlendiren müşteriler aldıkları finansal destek ile araç sahibi olabiliyorlar. 

Nissan Qashgai araba kampanyası kapsamında müşterilere 100 bin TL tutarında kredi desteği veriliyor. Üstelik bu kredi desteği aylık yüzde 0,69 faiz oranı ile kullandırılıyor. 12 ay vadeli olan bu kredi ile otomobil satın almak da kolay bir işlem haline geliyor. 

NİSSAN MİCRA KREDİ KAMPANYASI 

Nissan'ın kredi desteği ile sattığı sıfır kilometre otomobillerden birisi de Nissan Micra oldu. Bu model otomobil satın alınırken müşterilere 50 Bin TL kredi desteği sağlanıyor. Bu kredi kullanımında aylık faiz yüzde 0,99 olurken müşteriler bu kredi için en fazla 12 ay vade yaptırabiliyorlar: 

NİSSAN X-TRAİL KREDİ KAMPANYASI 

Nissan model araçların hemen hemen hepsinde bir araba kampanyası bulunuyor. Kredi imkanı tanınan araçlardan birisi de Nissan X-Trail oldu. Bu otomobil için 120 bin TL kredi desteği sağlanıyor. 12 aya kadar vade imkanı verilen bu kredi desteğinde müşterilere aylık yüzde 0,69 oranında faiz uygulanıyor.

Nissan tarafından düzenlenen bu araba kampanyalarının ne zaman biteceğine dair açıklama yapılmazken firmanın gelecek hafta yeni araba kampanyası açıklaması bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@