Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Pazar günü dizileri arasında yer alan Nöbet dizisi her geçen gün reytinglerini arttırmaya devam ediyor. Nöbet dizisi nerede çekiliyor, dizi oyuncuları kimler?

Emlak Magazin 28.04.2019 - 11:00 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Pazar günü dizileri arasında yer alan Nöbet dizisi her geçen gün reytinglerini arttırmaya devam ediyor. Nöbet dizisi nerede çekiliyor, dizi oyuncuları kimler?

Nöbet dizisinin ilk bölümü 3 Mart 2019 tarihinde yayınlandı. Show TV’nin bir dizisi olan Nöbet’in yapımcılığını ise Necati Şaşmaz’a ait olan Pana Film üstlenmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Erkut bulunmaktadır. Nöbet’in senaristliğini ise aynı zamanda dizinin yapımcısı da olan Necati Şaşmaz yapmaktadır. Dizi Pazar günleri saat 20:00’da izleyiciler ile buluşuyor. Nöbet Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Nöbet dizisinin çekildiği yer Antalya’dır. 200 kişilik bir ekibe sahip olan dizinin çekimleri Antalya’nın Elmalı ilçesinde kurulan platoda yapılıyor. Bu platoya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları gibi mekanlar diziye özel inşa edildi. Nöbet Dizisinin Konusu Nedir?Nöbet dizisinin konusu vatan topraklarını koruyan askerlerdir. Dizide Jandarma binbaşı Barış Kalender’in yanı sıra Jandarma Kıdemli yüzbaşı Yiğit Alkan karakterleri yer alıyor. Hatay’ın Elmalı bölgesinde görev yapan bu jandarma ve ekipleri vatanı koruyabilmek için savaş sürdürüyor.Heyecan dolu çatışma ve aksiyon sahnelerinin bol olduğu dizide korkusuzca savaşan askerlerin yanı sıra Yiğit Alkan’ın eşi Zeynep gibi askerlerin ailelerinin endişeleri de anlatılıyor. Dizi bir yandan askerlerin verdiği savaşı konu edinirken bir yandan da aileleri ile olan ilişkilerine de değiniyor. Aileleri ile görevleri arasında bulunan bu askerlerin zorlu yaşamları Nöbet dizisi aracılığıyla izleyicilere aktarılıyor. Nöbet Dizinin Oyuncuları Kimler?Nöbet dizisinin oyuncuları arasında Yurdaer Okur, Barış Binbaşı’na hayat vermektedir. Yüzbaşı Yiğit Alkan’ı ise Saygın Sosyal oynamaktadır. Dizinin kötü karakteri Ziya Cevran, Kürşat Alnıaçık tarafından canlandırılmaktadır. Yiğit yüzbaşının eşi Zeynep rolünde de İpek Karapınar yer almaktadır. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@