Numune Hastanesi Bilkent Şehir Hastanesine Taşındı! Numune Ne Zaman Kapanacak?

Bilkent Şehir Hastanesi'ne taşınan Numune Hastanesi kapanıyor. Numune Hastanesi ne zaman kapanacak, hangi tarihte Bilkent Şehir Hastanesi ile hizmet verecek?

GÜNDEM 23.05.2019 - 17:00 15.07.2021 - 00:15 SERHATMEDYA

Bilkent Şehir Hastanesi'ne taşınan Numune Hastanesi kapanıyor. Numune Hastanesi ne zaman kapanacak, hangi tarihte Bilkent Şehir Hastanesi ile hizmet verecek?

Türkiye'nin en büyük şehir hastanesi olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi kademe kademe açılmaya devam ediyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesine taşınan hastaneler arasında yer alan Numune Hastanesi hakkında Ankara Valiliği açıklamada bulundu. Ankara Numune Hastanesi Ne Zaman Kapanacak?Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklama ile Numune Hastanesi 26 Mayıs Pazar günü itibari ile kapanacak. Sıhhiye Binası hizmete kapanacak ve Numune Hastanesi Bilkent Şehir Hastanesi üzerinden hizmet vermeye başlayacak. Ankara Numune Hastanesi Hakkında Ankara Valiliği Tarafından Yapılan Açıklama "Ankara Şehir Hastanesinin açılış sürecinde Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bazı bölümleri 07.02.2019 tarihinden itibaren taşınmış durumdadır.Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kalan bölümlerinin 25.05.2019 ve 26.05.2019 tarihlerinde Ankara Şehir Hastanesine taşınması planlandığından 26.05.2019 tarihinden itibaren hasta kabulü ve hizmet sunumu sona erecektir.Kamuoyunun bilgisine sunulur."Ankara Bilkent Şehir Hastanesine Taşınacak Hastaneler Hangileri Numune Hastanesi, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Dışkapı Çocuk Sağlığı Hemotoloji Hastanesi, Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastaneleri’nin bazı bölümleri yer alıyor. Ankara Şehir Hastanesi (Ankara Bilkent Şehir Hastanesi) Nerede?Ankara Bilkent Şehir Hastanesi adresi Üniversiteler Mh., 1604. Cd. No:9, 06800 Çankaya/Ankara olarak açıklandı. Ankara Şehir Hastanesine ulaşım, Tarım Bakanlığı metro istasyonundan hareket eden ring otobüsleri ile de sağlanabiliyor. 

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@