O Banka Muslukları Açtı! Başvuru Yapana Anında 25.000 TL Kredi Veriliyor!

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi musluklarını sonuna kadar açtı. Akbank esnek şartlarla 25 Bin TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı.

Finans 25.09.2021 - 23:50 25.09.2021 - 23:50 Engin Uzunoğlu

Yıl sonu yaklaşırken elindeki mevduatı eritmek isteyen bankalar kredi musluklarını sonuna kadar açtı. Akbank, 25.000 TL’ye kadar kredi başvurularında şartları oldukça esnetti. Daha önce Akbank’a başvurup kredi alamayanlar bile bu esneklik sayesinde kredilerini anında çekebiliyor.

Akbank 25.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Yıl sonu yaklaşırken şimdiden biriken masraflarla başa çıkamıyor musunuz? O zaman uygun kredi faiz oranlarıyla Akbank’ı tercih edebilir, ihtiyaçlarınızı karşılamanın verdiği rahatlığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Üstelik kefildir, teminattır uğraşmanıza gerek yok. 

‘’İyi de benim Akbank hesabım yok ki’’ diyenleri duyar gibiyiz. O da dert değil, hemen Akbank mobili telefonunuza indirin kısa süre içerisinde hesabınızı online olarak açın ve Akbank’ın size sunacağı ayrıcalıkların keyfini çıkarın. Mobil uygulamada uzaktan müşteri olma sekmesine tıklayın ve karşınıza çıkacak bilgi formunu doldurun. Daha sonra ister T.C kimlik kartınız ve NFC özellikli akıllı telefonunuzla imza bile atmadan; ister kurye ile tarafınıza iletilecek formu imzalayarak hemen Akbank ailesine katılabilirsiniz.

Akbank 25.000 TL ihtiyaç kredisi maliyet tablosunu hemen aşağıda sizlerle paylaşıyor olacağız. Uygun taksit ödemeleri ile kredinizi 36 aya kadar dilediğiniz vadede çekebilirsiniz. Aylık ödemeler beni sıkmasın, kredimi rahat rahat ödeyeyim diyorsanız uzun vadeleri, kredim bir an önce bitsin daha az faiz ödeyeyim diyorsanız daha kısa vadeleri tercih etmenizi öneririz.

Akbank Kredi Maliyet Tablosu

ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu

KKDF ve BMSV oranları taksit tutarlarına dahil edilmiş olup ekstra hesaplanmasına gerek yoktur. 

Akbank müşterileri başvurularını şubeden, internet bankacılığı ya da mobil şubeden gerçekleştirebilirken ilk defa müşteri olacak kişiler şubeden ya da mobil üzerinden hesap açarak kredi başvurularını iletebilirler. Akbank ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak için gelir belgeniz olmak zorunda değil. Mobilden yapacağınız başvurular onaylanır onaylanmaz 25.000 TL tutarındaki kredinizi hesabınızda göreceksiniz. Daha fazla ihtiyacınız olduğunda bankanın standart kredi tahsis sistemi çalışır ve krediniz değerlendirmeye alınır. Krediniz reddedilebilir, değerlendirilmek üzere şubenize iletilebilir veya anında onaylanabilir. Anında onaylı kredinizi hesabınıza aktararak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@