O Bankaya Kredi Başvurusu Yapanlar Yaşadı! Kefil Yok, Teminat Yok 30.000 TL Anında Hesapta

İhtiyaç kredisi kampanyaları hız kazandı. Bankalardan kredi çekmek isteyen kişilere yönelik kefilsiz, teminatsız kredi kampanyası başvuruları başladı!

Finans 24.09.2021 - 11:08 24.09.2021 - 11:09 Gülcan Özer

Bankaların kredi taleplerinizde kefil ya da teminat şartı koşmalarından sıkılmadınız mı? Bu soruya yanıtınız evet ise sizi, kefilsiz teminatsız 30.000 TL kredi veren CEPTETEB ile tanıştırma vaktimiz geldi demektir. Türk Ekonomi Bankası, her cebe her bilgisayara ulaşma mottosuyla hayata geçirdiği CEPTETEB ile sınırları zorlamaya devam ediyor.

Herhangi bir teminat ya da memur kefil derdi olmadan 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurunuz hemen onaylanıp paranız hesabınıza aktarılıyor. Üstelik kredinizi başka bir bankada bulunan vadesiz hesabınıza göndermek de tamamıyla ücretsiz.

CEPTETEB 30.000 TL Kredi Anında Hesapta

Nerede olduğunuzun hiç mi hiç önemi yok, hemen CEPTETEB uygulamasını telefonunuza indirin ve giriş yapın. Yoksa henüz CEPTETEB hesabınız yok diye hevesinizin kursağınızda kalacağını mı düşünüyorsunuz? Hiç merak etmeyin, en fazla 10 dakikanızı harcayarak CEPTETEB hesabınızı hemen açıp şifrenizi alabilir ve bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

CEPTETEB girişi sonrasında kredi başvurusu tabını kullanarak 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz kısa bir değerlendirme sürecinin ardından hesabınıza geçer ve size de paranızı harcamanın tadını ya da borçlarınızdan kurtulmanın verdiği huzuru yaşamak kalır. 30.000 TL ihtiyaç kredisi için kimseden size kefil olmasını istemenize gerek olmayacak, aracınızı ya da evinizi ipotek ettirme derdiniz de tamamen ortadan kalkacak.

teb-kredi-kampanyası

Sadece uygun vadeyi belirleyin ve başvurunuzu hiç vakit kaybetmeden yapın. Bankaya gidip para çekmek için sıra beklemenize de gerek yok, çünkü krediniz onaylanır onaylanmaz paranızı hesabınızda görecek ve bu mutluluğu doyasıya yaşayacaksınız. 3 aydan 36 aya kadar dilediğiniz vade seçeneğinden yararlanarak başvuru yapmadan önce size özel tekliflerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre en iyi vadeyi belirlemeniz son derece önemli, gerisi çorap söküğü gibi gelecek. 30.000 TL ihtiyaç kredisi için yararlanabileceğiniz vade seçenekleri ve bu vadelere karşılık taksit tutarları size sadece bir adım uzakta. Tabloyu gözden geçirerek en iyi kredi planınızı oluşturun, böylece taksitleri ödemekte hiçbir sıkıntı çekmemiş olacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@