O Paralar Ziraat Bankası'ndan Ödenmeye Başladı! Nakde Sıkışanlar ATM'lerden Alabilecek!

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olanları unutmadı. Nakit avans desteği ile ATM’lerden tüm Ziraat müşterilerine bayram öncesinde de ödemeler yapılmaya devam ediyor! İşte detaylar…

Finans 21.04.2022 - 09:28 21.04.2022 - 09:30 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen köklü kamu bankası olan Ziraat Bankası, 12 aya varan vade imkanıyla ücretsiz taksitli nakit avansa desteği sunmaya devam ediyor. Nakde sıkışan tüm vatandaşların sadece Ziraat Bankası bankamatiklerine giderek 20.000 TL’ye kadar nakit desteğinden istediği her an yararlanması sağlanacak. Kredi süreciyle uğraşmak zorunda kalmadan Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans desteği ile vatandaşların rahatça işlem yapması sağlanıyor.

Ziraat Bankası Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı!

Ziraat Bankası tarafından ücretsiz taksitli nakit avans fırsatı ile vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Şubelere giderek sıra beklemek zorunda kalmadan veya zorlu kredi prosedürleriyle uğramadan direkt ATM’lere giderek veya dijital kanallar üzerinde Ziraat Bankası nakit avans fırsatından tüm vatandaşların yararlanması sağlanacak. 100 TL ile 20.000 TL arasında çekilecek nakit avans kapsamında, Bankkart sahibinin kullanılabilir nakit çekim limiti kadar işlem yapması mümkündür. Ayrıca ATM’lerden nakit avans çekimi sırasında günlük para çekme limitlerinde işlem yapılabilir.

12 Aya Varan Vade Seçenekleri Sunulacak!

ziraat bankası taşıt kredisi-4

Ziraat Bankası işlem kanalları üzerinden Bankkart sahiplerinin yararlanabileceği taksitli nakit avans ile vatandaşların bayram öncesinde de nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 12 aya varan vade imkanından da yararlanarak nakde sıkışanların rahatça destek alarak günün her saatinde işlem yapması sağlanacak. Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme planları ile bayramdan önce nakde sıkışan Bankkart sahiplerinin desteklerden yararlanması sağlanacak.

Ziraat Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası Bankkart Taksitli Nakit Avans işlemleri için ATM’ler, Bankkart Mobil, Ziraat Mobil, Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Şubesi veya Ziraat Bankası şubelerinden işlem yapılabilir. Ziraat Bankası ilgili kartlarına sahip kişilerin kullanılabilir limitleri kadar ücretsiz olarak taksitli nakit avans kullanması sağlanacak. ATM’ler üzerinden yapılacak işlemlerde günlük çekim limitleri kadar nakit avans kullanılabilmektedir. Nakit ihtiyacı çektiğiniz her an Ziraat Bankası tarafından 20.000 TL’ye kadar kullandırılabilen nakit avans olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@