O Projeden Ev Alanlar Jennifer Lopez İle Komşu Olacaklar!

Dünyanın en çok tanınan şarkıcılarından biri olan ve pek çok Hollywood filmi ile dizide de yer alan Jennifer Lopez ile komşu olmak ister misiniz?

Emlak Magazin 01.09.2018 - 18:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Dünyanın en çok tanınan şarkıcılarından biri olan ve pek çok Hollywood filmi ile dizide de yer alan Jennifer Lopez ile komşu olmak ister misiniz?

Sansasyonel hayatı ve renkli dansları ile gündemden hiç düşmeyen Jennifer Lopez hatırlanacağı üzere 2012 yılında Türkiye'de bir konser vermişti. Konser için geldiği İstanbul'a hayran kalan ünlü yıldız emlak araştırmasına girmiş ve o dönemde temeli yeni atılarak inşa edilmeye başlanan Metropol İstanbul projesinden konut satın almaya karar vermişti. Metropol İstanbul Projesi Tamamlandı, Daireler Teslim Edilmeye Başlandı 2012 yılında inşa edilmeye başlanan ve Türkiye'nin en prestijli konut projeleri arasında yer alan Metropol İstanbul projesi tamamlandı ve daire sahiplerine teslimatlar başladı. "Yaşamın Merkezi" sloganı ile satışa sunulan projede yer alan dairelerden satın alan kişiler Jennifer Lopez ile komşu olma fırsatı da yakalamış olacaklar Varyap İnşaat ile GAP İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen proje kendi alanında tek seferde yapılan en büyük konut projesi unvanını da elinde bulunduruyor. Kendisine ait 5 bin 900 araçlık otoparkı bulunan proje 800 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde kuruldu. Söz konusu proje en son içerisinde yer alan Metropol İstanbul AVM için yapılan 1,3 milyar liralık satış rakamı ile gündeme gelmişti. Jennifer Lopez'in projeden satın aldığı daireyi kullanıp kullanmayacağı yönünde şu anda bir açıklama yapılmazken ünlü yıldızla komşu olmak isteyen kişilerin aylık 14 bin liralık kira bedelini gözden çıkarmaları gerekiyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@