OBM 10 Bin İşçi Alımı Başvuruları Hakkında Almanya Konsolosluğu Açıklama Yaptı!

Almanya'da çalışmak isteyen kişilerin yoğun ilgisi karşısında Almanya Konsolosluğu 10 bin işçi alımı ve OBM Türkiye tarafından yapılan duyuru hakkında açıklama yaptı.

OBM 10 Bin İşçi Alımı Başvuruları Hakkında Almanya Konsolosluğu Açıklama Yaptı!

Almanya'da çalışmak isteyen kişilerin yoğun ilgisi karşısında Almanya Konsolosluğu 10 bin işçi alımı ve OBM Türkiye tarafından yapılan duyuru hakkında açıklama yaptı.

OBM Türkiye tarafından verilen 10 bin işçi alımı rekor ilgi ile karşılaştı. Almanya'da hemşire olmak ya da şoför olarak çalışarak 4 bin Euro maaş almak isteyen kişilerin rekor ilgisi karşısında Almanya Konsolosluğu konu hakkında resmi bir açıklama yayımladı.Almanya Konsolosluğu "OBM Firması İle Personel İstihdamı Hakkında Anlaşmamız Yok!""OBM firmasıyla Federal Hükümet arasında Türk uzman personelin istihdamıyla ilgili herhangi bir anlaşma bulunmamaktadır. Federal Hükümetle Türk Hükümeti arasında da basındaki haberlerde sözü edilen meslek gruplarının Almanya’da istihdam edilmeleri konusunda özel bir işçi alımı anlaşması da yoktur.Nitelikli bir meslek eğitimi almış uzman personele Almanya’da özel sektörün bazı branşlarında ihtiyaç duyulmaktadır. Federal hükümetin http://www.make-it-in-germany.info.tr/ adlı enformasyon portalında bu olanaklar hakkında bilgi verilmektedir. Vize ve çalışma izni başvuruları için halen aynı kurallar geçerlidir. Bu kurallar Büyükelçiliğin web sayfasında https://tuerkei.diplo.de/tr-de/service/05-VisaEinreise/-/1514554 linkinde bulunmaktadır."OBM Türkiye İnternet Sitesi Çöktü!OBM Türkiye Almanya iş başvuru formu doldurulan internet sitesi ise çökmüş durumda. Yoğun başvuru nedeni ile internet sitesi çökerken kurum tarafından Almanya Konsolosluğundan yapılan açıklama hakkında bir cevaplama yayımlanmadı.Almanya işçi alımı başvuru formu doldurmak isteyen kişilerin internet sitesini ara ara ziyaret edereyerek denemeleri ve site açıldığı anda başvuru yapmaları gerekiyor. OBM Türkiye Almanya iş başvurusu sadece internet sitesi üzerinden alınıyor ve başka hiçbir yerden başvuru kabul edilmeyecek.OBM Almanya Hemşire Alımı ve Şöför Alımı Başvuru Şartları, Maaşları ve Başvuru FormuOBM TÜRKİYE İŞ BAŞVURU FORMU DOLDURMA RESİMLİ ANLATIMI VE OBM İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZİŞKUR Almanya İşçi Alımı İle Almanya 10 Bin Türk İşçi Alımı Yapacak!Almanya İşçi Başvurusu Yapacaklar Dikkat! OGM AŞ Yeni Açıklama Yayımladı, Başvuru Şartları Başvuru FormuAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"