OBM Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu

Almanya işçi alımı için başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Peki, Almanya iş başvuru formu nasıl doldurulacak, Almanya işçi maaşları ne kadar, başvuru şartları neler?

OBM Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu

Almanya işçi alımı için başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Peki, Almanya iş başvuru formu nasıl doldurulacak, Almanya işçi maaşları ne kadar, başvuru şartları neler?

OBM Türkiye tarafından yapılan Almanya işçi alımı duyurusu büyük heyecan yaratırken Türklerin ikinci vatanı olan Almanya'da çalışmak istiyorum diyen kişiler yoğun ilgi göstermeye devam ediyor.OBM Almanya İşçi Alımı Başvuru EkranıOBM Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu - Resim 1Adım Adım OBM Almanya İşçi Alımı Başvuru Resimli Anlatımı1-) Almanya işçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen kişiler için tek başvuru OBM resmi internet sitesi üzerinden kabul edilecek. OBM Almanya işçi alımı için arama motoruna aşağıda yazan adresi yazınOBM Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu - Resim 32-) Site açıldıktan sonra ana ekranda yazan başvuru formu yazan alanı tıklayın ve karşınıza gelen ekranda sizden istenen bilgileri girin.OBM Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu - Resim 53-) Tüm bilgileri girdikten sonra kaydet butonuna basın ve başvuruyu tamamlayın. Başvuru işleminiz tamamlandı. Şirket olumlu olan başvurulara dönüş yapacağı için bundan sonra tek yapmanız gereken beklemek.Almanya İşçi Maaşları Ne Kadar?Almanya hemşire maaşı olarak 3 bin Euro ödeyecek. Almanya şoför maaşı ise 2 bin 500 euro olacak. Ancak Almanya şoför alımı için uygun olan adaylara mesai ödemesi de yapacak. Bu sayede kamyon şoförü maaşı 4 bin euroyu bulacak. OGM yer hizmetleri maaşı ise 2 bin Euro olarak ödenecek.OGM Almanya İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?Aranılan tek şart 20 yaşından büyük 45 yaşından küçük olmak ve Almanya'ya gitme konusunda önünde bir engeli bulunmamak.Almanya İş Başvurusu İçin Dil Şartı Var Mı?Hayır, OGM Türkiye bu konu hakkında açıklama yaparak dil şartı bulunmadığını söyleyerek “Almanya’ya gidecek işçilerimiz öncesinde bir dil eğitimine tabi tutacağız. Sonrasında onların Almanya’daki barınma ihtiyaçlarını da biz karşılayacağız. Aynı zamanda, hesap açmalarında ve sigorta yapmaları konusunda da biz yardımcı oluyoruz.Normalde bu tür işleri Almanya’da kişiler kendisi yapar. Bizim bazı şartlarımız var. Onlardan biri emniyetten temiz kağıdı ve hastaneden sağlık raporu istiyoruz. Sonrasında evrakları eksiksiz bize getirmelerini talep ediyoruz. Şu an Ankara, İstanbul ve Antalya’da ofislerimiz var. Ama ilerleyen süreç de Eskişehir, İzmir ve Konya’da ofis açmayı planlıyoruz” dedi.Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"