Ocağı Yakarken 2 Kere Düşüneceksiniz! Tüp Fiyatları Yüzde 149 Zamlandı, 15 TL Zam Gelen Mutfak Tüpü Fena Patladı

Tüp fiyatlarına okkalı zam resmen açıklandı! Mutfak tüpü fiyatı başta olmak üzere Nisan ayı zamlı tüp fiyatları belli oldu. İpragaz, Aygaz, Milangaz güncel tüp fiyatları, en ucuz mutfak tüpü ne kadar?

Finans 06.04.2022 - 10:30 06.04.2022 - 10:30 Gülcan Özer

2022 senesine doğalgaz ve elektrik zammı ile giriş yapan Türkiye zam yağmuru ile ıslanmaya devam ediyor. Tüm dünyada büyük bir enerji krizi yaşanırken enerjide büyük oranda dışa bağımlı olan Türkiye ne yazık ki yaşanan gelişmelerden olumsuz etkilenmeyi sürdürüyor. Son olarak Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren savaşın ardından yaşanan enerji krizi daha da derinleşmişti. 

Peş peşe gelen zamlar vatandaşı mağdur etmeye devam ederken evlerde doğalgaz fiyatlarına  1 Nisan 2022 tarihi itibari ile geçerli olmak üzere yapılan zamlarından ardında bir zamda LPG fiyatı için yapılmıştı. Gelen zamların ardından gözler tüp fiyatları için yapılacak olan açıklamaya çevrilmişti. Beklendiği üzere firmalar peş peşe açıklamalar yaptı ve tüp fiyatlarına zam geldi. 

TÜP FİYATLARINA NİSAN ZAMMI! TÜPE ZAM GELDİ Mİ, NE KADAR ZAM GELDİ?

Yapılan açıklamalar ile tüp fiyatlarına zam resmen açıklandı. En son olarak 11 Mart tarihinde tüp fiyatlarına zam gelmiş ve ortalama büyük tüp fiyatı 301 TL olarak belirlenmişti. Tüp fiyatlarına yapılan son dakika zam açıklaması ile 15 TL zam geldiği duyuruldu. Bazı firmalar yeni zammı rakamlarına yansıtırken bazı firmalarda ise henüz fiyatların yenilenmediği görüldü. 

6 nisan ipragaz tüp fiyatları

İPRAGAZ 6 NİSAN 2022 TÜP FİYATLARI LİSTESİ: EN UCUZ PİKNİK TÜPÜ, MUTFAK TÜPÜ, KÜÇÜK TÜP VE BÜYÜK TÜP FİYATI KAÇ TL, NE KADAR OLDU?

Tüp fiyatları için yapılan son dakika açıklaması ile ortalama olarak 15 liralık zam geldiği ilan edilirken İpragaz tüp fiyatlarını henüz yenilemedi. Listede şu anda 304,50 TL olan tüp fiyatı 15 TL zammın yansıtılması durumunda 319,50 TL olacak. Küçük tüp fiyatı ise 75,50 liraya yükselecek. 

milangaz tüp fiyatı

MİLANGAZ TÜP FİYATLARI LİSTESİ: BÜYÜK MUTFAK TÜPÜ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Tüp almak için Milangaz markasını tercih eden kişiler için geçerli olan fiyat listesinde mutfak tüpü fiyatı 302,50 TL olarak görülürken 15 TL zammın olduğu gibi yansıtılması durumunda tüp fiyatı 317,50 TL seviyesine yükselecek. 

aygaz tüp fiyatları-2

AYGAZ ZAMLI TÜP FİYATLARI KAÇ TL OLDU, TÜPE NE KADAR ZAM GELDİ?

Zamlı fiyatları listesine yansıtan Aygaz büyük tüp fiyatı 312 TL olarak listede yerini aldı. Aygaz küçük tüp fiyatı 69 TL ve küçük tüp depozito bedeli ise 100 TL oldu. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@