Ocak 2020 MSB 50 KPSS ile Devlet Memuru Alımı: Emlak Teknikeri, İnşaat Mühendisi

Devlet memuru alımı için ilan yayımlayan kurumlardan birisi de Milli Savunma Bakanlığı oldu. Ocak ayında başvuru yapılabilecek personel alım ilanlarına 50 KPSS puanına sahip adaylar başvuruda bulunabilecek. İlanda emlak sektörüne dair kadrolarda bulunuyor.

EMLAK İŞ İLANLARI 02.01.2020 - 00:30 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Devlet memuru alımı için ilan yayımlayan kurumlardan birisi de Milli Savunma Bakanlığı oldu. Ocak ayında başvuru yapılabilecek personel alım ilanlarına 50 KPSS puanına sahip adaylar başvuruda bulunabilecek. İlanda emlak sektörüne dair kadrolarda bulunuyor.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı 2020 yılı Ocak ayında başvuruları alınmak üzere KPSS puanıyla memur alımı yapacağını ilan etti. En az lise mezunu düzeyden yapılacak memur alımlarında emlak sektörü ile ilgili de kadrolar bulunuyor. Emlak365.com olarak bizlerde bu kadrolar ve bu kadrolar için belirlenen tüm özel şartları haberimizde ele aldık. İşte MSB Ocak 2020 memur alımı. MSB MEMUR ALIM İLANIMilli Savunma Bakanlığı'nın yayımladığı personel alım ilanında alımlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabiileceği 38 kadro olduğu bildirildi. Bu kadrolar arasında emlak sektörü ile ilgili ve diğer diğer alanlara dair kadrolar şunlar;Emlak Sektörü ile İlgili KadrolarHarita Kadastro Teknikeri, Emlak Teknikeri, İnşaat Mühendisi,Diğer KadrolarUzman, Kütüphaneci, Bilgisayar Mühendisi, Hukuk Uzmanı, Çince Öğretmeni, Gürcüce Öğretmeni, Psikolog, Elektrik Mühendisi, Matbaa Teknikeri, İstatistikçi, Elektrik Teknisyeni, Hizmetli, Berber, Terzi, Garson, VHKİ KPSS, ÖĞRENİM VE DİĞER ŞARTLARİlanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Her kadro için ayrı ayrı açıklanan öğrenim şartını sağlayan adaylar daha sonra KPSS şartını sağlamak durumundalar. 2018 yılında gerçekleştirilen KPSS'den puan almış olması istenen adaylar, başvuruda bulunabilecekler. Diğer koşullar; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak, ertelenmiş veya muaf tutulmuş olmak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış olmak.BAŞVURU İŞLEMLERİ VE SÜRECİİlana başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Adaylar öncelikle Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden elektronik başvuru yapacaklar. Burada kendilerine ait bilgileri sisteme girecek adaylar için son tarih ise 31 Ocak.İlan metni için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@