Odeabank'tan Görülmemiş Kampanya! Mobil Bankacılık Uygulamasında Zaman Geçirerek 250 TL Kazanın

Odeabank müşterilerine mobil uygulama üzeriden bir kampanya sundu. Söz konusu kampanya müşterilerin uygulama üzerinden vakit geçirerek kazanç sağlamalarını amaçlıyor.

Finans 18.10.2021 - 17:04 18.10.2021 - 17:04 Mustafa KARAGÖZ

Odeabank, inanılması güç ve bir o kadar da kazançlı bir kampanya ile müşterilerinin karşısında. Mobil bankacılık uygulamalarına verilen önem giderek artarken bankaların bu husustaki çalışma ve kampanyaları hakkında da sizi sürekli olarak bilgilendirmekteyiz. Bu kampanyalar arasında belki de en ilginci Odeabank’ a ait. Odeabank mobil uygulamasına giriş yapıp uygulamada zaman geçirenler arasından 100 kişi, 250 TL Migros alışveriş çeki kazanacak. 

Kampanyaya tüm Odeabank müşterileri katılabilirken Odeabank hesabı olmayanlar da mobil uygulamayı indirerek hesap açabilirler. Hesap açılışı sonrasında verilecek şifre ile sisteme giriş yapıp uygulamayı açık tuttuğunuz süre boyunca saniyeler hep işleyecek, işledikçe kazanmaya bir adım daha yaklaşacaksınız. Üstelik mobil bankacılık uygulamasında işlem yaparak kazandığınız saniyeleri katlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamayı İndir, Uygulamada Zaman Geçir, 250 TL Hediye Çeki Kazan

30 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyada uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız kazanma şansınız o kadar artacak. Döviz işlemi, para transferi, fatura ödeme, kredi ve kredi kartı borcu ödeme gibi işlemlerle beraber ekstra zaman kazanabilirsiniz. Yani tek yapmanız gereken uygulamayı kapanmadan sürekli açık tutmak, bankacılık işlemlerini Odeabank mobil uygulama ile gerçekleştirmek ve karşılığında kazanma şansı yakalamak.

250 TL Migros hediye çekleri en fazla zaman geçiren 100 kişiye takdim edilecek olup Migros dijital alışveriş uygulamalarında geçerli olacak. Üstelik size sunulacak hediye kodunu 2 yıl içerisinde kullanma hakkına sahipsiniz. Kodun iade edilmesi ile nakit para alınamıyor. Size özel tanımlanan kodu Migros sanal alışveriş uygulamalarında tek seferde kullanma şartıyla alışverişe çevirebiliyorsunuz. 

Odeabank mobil uygulamada gerçekleştirilecek bazı işlemlerin kazandıracağı ekstra saniyeler aşağıdaki gibidir;

•    Döviz alış ve satışı: 5 saniye

•    Oksijen hesap açılışı: 5 saniye

•    Her türlü fon işlemi: 5 saniye

•    Otomatik fatura ödeme talimatı: 3 saniye

•    Faturaların mobil uygulama üzerinden ödenmesi: 3 saniye

•    Kredi ödemelerinin yapılması: 3 saniye

•    Para transferleri: 2 saniye

•    Kredi kartı borcunu ödeme: 2 saniye

•    Nakit avans ve taksitli nakit avans işlemleri: 2 saniye

•    Taksitlendirme işlemleri: 2 saniye

•    Kampanyalara göz atma: 2 saniye

Yukarıda geçen işlemleri Odeabank mobil uygulama üzerinden gerçekleştirerek kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Birçok kişinin kampanyada ödül kazanmak için kıyasıya rekabet edeceğini düşünürsek uygulamada kazanacağınız 1-2 saniyenin bile büyük bir önemi olacak diyebiliriz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@