Odeabank'tan Vadeli Mevduat Müşterilerine Yüzde 22,50 Mevduat Faizi! Birikimlerini Değerlendirecek Yer Arayanlara Müjde

Odeabank, yeni müşterilerine özel %22,50 hoş geldin faizi ile mevduatlarını değerlendirme fırsatı veriyor. Odeabank mevduat faizi ne kadar kazanç sağlıyor?

Finans 10.01.2022 - 23:03 10.01.2022 - 23:03 Engin Uzunoğlu

Döviz fiyatlarının düşmesi, bireyleri yeniden bankaların vadeli mevduat hesaplarına yönlendirdi. Bu hususta araştırma yapanlara güzel bir haberimiz var. Odeabank, yeni müşterilerine özel %22,50 hoş geldin faizi ile bankacılık sektöründe deyim yerinde ise çığır açıyor. Siz de mevduatınızı değerlendirmek için en uygun bankayı arıyorsanız haberimize mutlaka bir göz atın.

Odeabank, yeni müşterileri için özel bir kampanya hazırladı. Bilindiği gibi Odeabank, uzun yıllardan beri mevduat faizi denince ilk akla gelen bankalardan biri konumunda. Mevduatınızı faizli hesaplarda değerlendirmek üzere araştırma yapanların çoğu, her daim Odeabank’a denk geliyor. Odeabank, bu dönem de mevduat faizi ile ön plana çıkacağa benziyor.

32 Gün Esnek Vadeli Hesaba Özel %22,50 Mevduat Faizi

100.000 TL’nizi 32 gün esnek vadeli mevduat hesabına yatırmak istediğinizde Odeabank tarafından mevduatınıza özel %22,50 faiz avantajı sunuluyor. Bu da 32 günün sonunda 100.000 TL ile 1.873,97 TL net mevduat faizi kazanacağınız anlamına geliyor. Tabi ki daha düşük ve daha yüksek tutarda mevduatlarınız için de Odeabank Oksijen hesap avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.

Karşılaştırma yapabilmeniz adına daha düşük tutardaki mevduatların getirisine de bir bakalım. 50.000 TL’niz varsa ve bunu Odeabank Oksijen hesapta değerlendirmek isterseniz hoş geldin avantajı ile 936,99 TL net getiri sağlayabilirsiniz.

Odeabank, aynı zamanda Kur Korumalı TL Vadeli Hesap kervanına da katıldı. Odeabank hesabınızda bulunan dövizleri bozdurarak siz de Merkez Bankası destekli Kur Korumalı TL Hesabının avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mevcut durumda Odeabank nezdinde döviziniz bulunmuyorsa TL mevduatınızla da Hazine destekli Kur Korumalı TL Vadeli Hesap açtırabilirsiniz.

Oksijen hesap için şubeye gitmenize gerek yokken Kur Korumalı TL Vadeli hesapları şimdilik sadece Odeabank şubelerinden açılıyor. Standart vadeli hesaplar için Odeabank müşteri hizmetlerini arayabilir, Odeabank mobil bankacılık ve internet şube uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Hoş geldin faizi sadece Türk lirası ile sınırlı olmayıp diğer döviz cinslerinde de tercih edilebilir. USD için % 0.75, EURO için %0,25 faiz oranlarıyla döviz cinsinden mevduatlarınızı da en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@