Ödemeler Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank ATM'lerinden Yapılacak! T.C. Kimlik ile Hemen Başvurunuzu Yapın!

Nakde sıkışanlar için kamu bankaları ATM’lerinden anında nakit avans ödemesi yapılabiliyor. Üç kamu bankası bu kişilere uygun oranlarla nakit avans kullandıracak! İşte detaylar…

Finans 25.05.2022 - 15:50 25.05.2022 - 15:55

Kamu bankalarının ilgili kart sahipleri için ATM’lerden de kolayca alınabilen nakit avans fırsatları devam ediyor. T.C. kimlik numarası ve müşteri bilgilerini ATM’den hemen tuşlayarak ihtiyacını duydukları nakit desteğinden anında yararlanabiliyorlar. Özellikle son dönemde artan nakit sorunları için vatandaşların bankaların nakit avans fırsatlarını değerlendirdikleri görülüyor. Bankamatikten 7 gün 24 saat uygun faiz oranları ve taksitlendirme seçenekleri ile paranızı hemen alabilirsiniz.

Vakıfbank’tan Günlük 4.000 TL Çekim Limiti!

Nakit Avans kapsamında Vakıfbank Worldcard ile ATM’lerden günlük 4.000 TL limitle nakit avans çekimi yapılabiliyor. Nakit paraya ihtiyaç duyulan her anda vatandaşların rahatlıkla nakit avans fırsatından yararlanmasını sağlayan Vakıfbank, ayrıca dijital kanallar veya diğer işlem kanalları ile yapılacak başvurularda daha yüksek oranda avans kullandırmaktadır. Uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak 7 gün 24 saat nakit avans çekilebilmektedir.

Ziraat Bankası Ücretsiz Faiz İndirimli Nakit Avans!

1585131131940-ziraat

Ziraat Bankası ise ücretsiz ve indirimli faizli, 2 – 12 ay taksit seçeneklerine sahip nakit avans kampanyasına devam ediyor. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile yüzde 1,70 faiz oranları geçerli olmaktadır. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların 100 TL ile 20.000 TL arasında nakit ihtiyacı için, Bankkart kullanılabilir limitleri kadar işlem yapması mümkündür. ATM’den işlem yapacak kişiler ise günlük para çekme limitlerine göre nakit avans fırsatından yararlanabilmektedir.

Halkbank Taksitli Nakit Avans Fırsatı!

Türkiye’nin önde gelen bir diğer kamu bankası Halkbank ise, 200 TL ile 15.000 TL arasında nakit ihtiyaçları için vatandaşlara destek sunuyor. 12 aya kadar yüzde 1,80 faiz oranları ile kullandırılacak nakit avans, Halkbank ATM’leri ve diğer işlem kanallarından kredi sürecinde olduğu gibi prosedürlerle uğraşmadan kullandırılmaktadır. Halkbank Paraf sahiplerinin kullanabildikleri taksitli nakit avans ile uygun geri ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@