Öğrenciler için harekete geçildi! 750 öğrenci faydalanacak!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü öğrencilerin eğitimlerini alırken sıkıntı çekmemeleri için Antalya’da harekete geçti.

EMLAK HABERLERİ 26.08.2019 - 14:44 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü öğrencilerin eğitimlerini alırken sıkıntı çekmemeleri için Antalya’da harekete geçti.

Üniversite hayatı boyunca öğrencilerin en fazla sıkıntı çektikleri konuların başında kiralık ev ve yurt sorunu geliyor. Öğrenciler eğitim gördükleri bölgelerde ya kiralık ev bulmakta sorun yaşıyor yada buldukları kiralık evler bütçelerine göre uygun olmuyor.750 ÖĞRENCİ FAYDALANACAK!Özel yurtlarda da fiyat sıkıntısı çeken öğrencilerin rahatlaması için gerçekleştirilen yurt projesi kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü ihale başlattı. İhale kapsamında Antalya'da 750 kişilik öğrenci yurdu yapımı için Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü düğmeye bastı.SOSYAL TESİSİ DE BULUNUYOR!Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ihale kapsamında 1 Adet yurt binası, 1 adet sosyal tesis ile alt yapı ve çevre düzenlenmesi yapım işi ihalesi, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile 13 Eylül 2019 tarihinde saat 11:00’de Nasuh Akar Mahallesi Süleyman Hacıabdullahoğlu Caddesi 1404.Sokak No:4 Balgat- Çankaya Ankara’da yapılacak.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@