Öğretmenler Günü Kredisi 2021 Kampanyaları Başladı! 3 Ay Ertelemeli Öğretmenlere Özel Kredi

24 Kasım Öğretmenler Günü için bankalardan kampanya açıklaması geldi. Öğretmenlere özel kredi kampanyaları başladı. Türkiye Finas Öğretmenler Günü kutlamalarına özel finansman kampanyası başlattı.

Finans 22.11.2021 - 11:23 22.11.2021 - 11:30 Gülcan Özer

Her sene 24 Kasım günü kutlanan Öğretmenler Günü için bankaların finansman ve kredi kampanyaları da merakla bekleniyordu. Türkiye Finans öğretmenler gününe özel kredi kampanyasını açıkladı. 

"Öğretmenler Günü Hediyeniz Türkiye Finans’tan!" sloganı ile açıklanan finansman kampanyası ile öğretmenlere özel finansman kampanyası ilan edildi. 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan Türkiye Finans yüzde 1.42 oranından başlayan kar oranları ile nakit finansman desteği sağlayacak. 

TÜRKİYE FİNANS ÖĞRETMENLER GÜNÜ FİNANSMAN KAMPANYASI İLE 3 AY ERTELEMELİ KREDİ VERİYOR! 

Türkiye Finans resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile 3 ay ertelemeli kredi verileceği ilan edilirken 15 Kasım 2021 tarihi itibari ile başlayan kampanyanın 30 Kasım 2021 tarihi itibari ile sona ereceğini açıkladı. İnternet sitesinden yapılan açıklamada kredi başvurusunun tüm bireysel müşteriler için açık olduğu belirtildi. 

Banka tarafından yapılan açıklamada "​​​Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimize destek olmak görevimiz. Şimdi ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabilmeniz için İhtiyaç Finansmanı başvurularınızda, yüzde 1.42’den başlayan kâr oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri Türkiye Finans’ta sizi bekliyor. Üstelik şimdi başvurun, 3 ay sonra ödemeye başlayın" ifadelerine yer verildi. 

türkiye finans öğretmenler günü kredisi

TÜRKİYE FİNANS ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Öğretmenler gününe özel olarak verilen finansban desteği kampanyasından yararlanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını Türkiye Finans internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünden "Hemen Başvur!" butonunu tıklayarak internet üzerinden online yapabileceği gibi aynı zamanda kendilerine en yakın Türkiye Finans şubesi, Türkiye Finans mobil şube ve internet şubesi üzerinden de yapabilecekler. 

türkiye finnas kredi maliyetleri

ZİRAAT BANKASI ÖĞRETMENLERE ÖZEL KREDİ, HALKBANK ÖĞRETMEN KREDİSİ VERECEK Mİ?

Bu sene kamu bankaları tarafından ne yazık ki özel bir öğretmenler günü kredisi kampanyası düzenlenmedi. Devlet bankaları sadece konut kredisi paketinde ve ticari kredilerde indirim yaparken Ziraat Banksaı ihtiyaç kredisi faiz oranı çalışanın artısı tüketici kredisi paketinde yüzde 1,51 olarak uygulanmaya devam ediyor. 

Halkbank ihtiyaç kredisi paketinde ise hızlı kredi paketinde ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,63 olarak uygulanırken kamu çalışanlarına özel kredi paketinde bu oran yüzde 1,61 seviyesine çekiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@