Oğuzhan Uğur Yüksek Elektrik Faturasına Tepki Gösterdi: Ben Trafoda Kalacağım Artık!

Müzisyen Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından kendisine gelen yüksek elektrik faturasına tepki gösterdi. Uğur, faturasının kiradan fazla geldiğini söyleyerek ''Ben trafoda kalacağım artık'' dedi.

Oğuzhan Uğur Yüksek Elektrik Faturasına Tepki Gösterdi: Ben Trafoda Kalacağım Artık!

2022 yılının başlamasıyla birlikte elektrik ve doğalgaza büyük bir zam geldi. Peş peşe gelen zamların ardından vatandaşlar aldıkları maaşın büyük bir kısmını faturalara yatırıyor. Faturalara yalnızca vatandaşlar değil ünlü isimler de isyan ediyor.

Elektrik faturalarına gelen zam nedeniyle ünlü isimler de artık duruma sessiz kalmıyor. Ocak ayının başından beri faturalara isyan eden ünlü isimlerin arasında Oğuzhan Uğur da katıldı.

oğuzhan uğur fatura1

OĞUZHAN UĞUR YÜKSEK ELEKTRİK FATURASINA TEPKİ GÖSTERDİ!

Müzisyen ve Youtuber Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak yüksek elektrik faturalarına tepki gösterdi. Elektrik faturasının ev kirasından fazla olduğunu söyleyen Uğur, evde kalmak yerine artık trafoda kalacağını söyledi. Esprili bir dille faturaları eleştiren Uğur'a takipçileri de destek çıktı.

Oğuzhan Uğur paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

'' Ben trafoda kalcam artık. Ev kiramdan fazla elektrik faturam var. Ne diye evde kalıyorum? ''

oğuzhan uğur fatura

Oğuzhan Uğur'ın elektrik faturasını eleştirdiği paylaşımına takipçilerinden 30 bini aşkın beğeni geldi. Kullanıcılar, tweetin altında birleşerek kendilerine gören faturaları paylaştı.