Okul Masraflarını Halkbank'a Bırakın! Paraf İle Okul Harcamalarına Faizsiz 6 Taksit İmkanı!

Halkbank Paraf kart okul harcamalarına faizsiz şartsız 6 taksit imkanı sunuyor. Okul taksitlerini 6 aya bölerek ödemek isteyen müşteriler Paraf okul harcamaları kampanyalarını araştırıyor.

Finans 05.02.2022 - 09:47 11.04.2022 - 13:51 Büşra Uluşen

Okul harcamaları her geçen gün artarken, vatandaşların beklediği destek Halkbank'tan geliyor. Halkbank Paraf kart kullanıcıları, tüm okul harcamalarını ayrıcalıklı olarak ödeme fırsatına sahip oluyor. 

Paraf kart ile yapılan 2.500 TL ila 75.000 TL peşin okul harcamaları ücretsiz ve faizsiz 6 taksite bölünüyor. Paraflılar, ödemekte güçlük çektikleri okul taksitlerini 6 aya bölerek rahatça ödeyebilecekler. 

PARAF'TAN OKUL HARCAMALARINA 6 TAKSİT!

Paraf kart sahipleri her daim kullandıkları kartın avantajlarını yaşamaya devam ediyor. Sık sık birbirinden özel kampanyaları müşterileri ile buluşturan Halkbank Paraf, şimdi de okul taksitleri için kollar sıvadı.

Okul taksitlerine yapılan zamlar sonrasında çocuklarının masraflarını karşılamakta zorlanan ailelere Paraf'tan taksit müjdesi geldi. Buna göre, Paraf kart kullananlar 2 bin 500 TL ve 75 bin TL arasındaki peşin okul harcamalarını ücretsiz ve faizsiz 6 taksite bölebilecek. 

Kampanya 1 Ocak 2022 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. 

halkbank paraf okul taksiti

ÜCRETSİZ VE FAİZSİZ DOLU DOLU KAMPANYA!

Paraf'ın okul taksiti kampanyasından yararlanmak için kampanyaya katılım sağlamak gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit. Cep telefonunuza indirdiğiniz Paraf Mobil uygulamasından kampanyayı bularak '' HEMEN KATIL '' butonuna tıklayarak anında kampanyaya katılabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonunuzdan '' OKUL '' yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini yazıp 3404'e kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. 

Kampanya sadece peşin yapılan okul harcamaları için geçerli olacak. Kırtasiye ve ofis malzemeleri gibi eğitim harcamaları kampanyaya dahil değildir. Müşteri, bir kart ile kampanyaya katıldığında diğer kartları için de kampanya geçerli oluyor. 

Halkcard, Paraf, Parafly, Paraf Enaf, Paraf Kobi, Paraf Business, sanal kartlar ve ek kartlar ve sanal ,POS'tan yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@