Okul, Muftak, Eşya Alışverişlerinize Yüzde 0 Faizli 5000 TL İş Bankası Kredisi

İş Bankası elektronik kanallar üzerinden yapılacak alışverişler için yüzde 0 faizli kredi kampanyası başlattı. Kredide üst limit 5000 TL olarak duyuruldu.

Finans 03.09.2021 - 23:33 03.09.2021 - 23:33 Mustafa KARAGÖZ

İş Bankası kendisine ait web sitesi üzerinden yayımladığı kampanyalarına alışveriş kredisini de ekledi. Bankadan kredi kullanıp alışveriş yapacaklar için özel bir kredi sağlayacağını ilan eden banka faiz uygulamayacak. 

FAİZSİZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ İŞ BANKASI'NDAN

İş Bankası kredi kullanımına ilişkin yayımladığı basın açıklamasında, vatandaşların n11 adlı web site üzerinden yapacakları elışverişlerinde faizsiz kredi sağlayacağını duyurdu. Banka alışveriş esnasında yapılacak başvurulardan sonra müşterilerin kredi taleplerini değerlendirecek. Kredi talebi onay alırsa müşterilere 5.000 TL'ye kadar alışveriş kredisi sağlayacak. 

Alışveriş kredisi kullanan müşteriler için ödeme planı da kampanya dahilinde olacak. Öncelikle müşteriler herhangi bir faiz ödemesi yapmayacaklar. Müşterilerin yapacakları ödemeler 3 ay vadeli olabilecek. Geri ödemelerde daha uzun vade olanağı bulunmuyor.

iş bankası kredi alışverişi

Kredi Özellikleri

İş Bankası resmi sitesinden kredi kullanım alanlarına dair yapmış olduğu açıklamasında "28 Mayıs – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, ​n11 .com’dan ​ yapacağınız 500 - 5000 TL arası alışverişlerde, İş Bankası İle Öde platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilir limitiniz dahilinde 3 ay varan vadelerde % 0 faiz ile Taksitli Ek Hesap fırsatı!"  bilgilerini verdi. 

İŞ BANKASI'NIN ALIŞVERİŞ KREDİSİ NASIL KULLANILACAK?

Müşteriler alışveriş kredilerini, n11 adlı siteden alışveriş yapma aşamasında kullanacaklar. İlk işlem olarak müşteriler siteden istedikleri alışverişleri yapacaklar. Almak istedikleri ürünleri sepetlerine ekleyen müşteriler ardından ödeme aşamasına geçecekler. 

Sepetlerinde 5.000 TL'den daha fazla olmamak üzere ürün olanlar ödeme aşamasında İş Bankası'ndan kredi talebinde bulunacaklar. Ödeme aşamasında online yapılacak başvurular hemen değerlendirilecek ve müşterilere anında yanıt verilecek. Bu kapsamda müşteriler onay alırsa ödeme İş Bankası tarafından yapılmış olacak. Müşteriler ise sepet tutarını 3 taksitle faizsiz olarak İş Bankasına ödeyecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@