Okullar Açıldı, Bedava İnternet Kampanyaları Başladı! Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet Yağmuru

Cep telefonu operatörlerinin Eylül ayı bedava internet kampanyaları başladı. Okulların açılması ile Vodafone, Türk Telekom, Turkcell hediye internet kampanyaları peş peşe açıklandı!

Teknoloji 09.09.2021 - 11:05 09.09.2021 - 12:33 Gülcan Özer

Okulların açılması ile beraber 1,5 senenin ardından öğrenciler yeniden yüz yüze eğitime dönüş yaparken cep telefonu operatörlerinin de bedava internet kampanyaları başladı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom okula dönüş yolunda öğrenciler için hayatı kolaylaştıracak hediye internet kampanyalarını peş peşe duyurdu. 

Yapılan açıklamalar kapsamında okullarında yüz yüze eğitime giden öğrencilerin faturalarını kabartmadan dışarıdaykende özgürce internet kullanmalarını sağlayacak fırsatlar sunuldu. 

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI İLE HEDİYE İNTERNET DAĞITIYOR! 

Türkiye'nin ilk cep telefonu operatörü olan Turkcell bedava internet kampanyaları ile ses getirmeye devam ediyor. Turkcell Sall Kazan BİP kampanyası ile bedava internet dağıtırken GNC Challange TV uygulaması ile de kendisine verilen görevleri yerine getiren gençlere hediye internet veriyor. Bastı Kaptı kampanyası ile her Pazartesi günü uygulama üzerinden bedava internet dağıtılıyor. 

turkcell-bedava-internet-kampanyaları

VODAFONE HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI İLE BEDAVA İNTERNET ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER NELER?

Vodafone gençlere yönelik olarak hizmete sunduğu FreeZone kampanyaları ile hem bedava internet kazanma imkanı sunuyor hem de her ay 1 gün sınırsız bedava internet kullanma imkanı sunuyor. Yine gençlerin en çok zaman geçirdikleri ve internet kullanımı gerçekleştirdikleri WhatsApp ve oyun uygulamaları için de sınırsız hediye seçenekleri sunuluyor. 

vodafone-bedava-internet

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI! EYLÜL 2021 HEDİYE İNTERNET KAMPANYALARI İLE ÜCRETSİZ İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom hediye internet kampanyaları ile fark yaratırken cep telefonu kullanıcılarına çeşitli kampanyalarla bedava internet veriyor. Türk Telekom, Yaay ve BİP'te ücretsiz internet hediye ederken ilinize özel berekekli kampanya kapsamında 2 GB ve 5 GB hediye internet veriliyor. 

türk-telekom-hediye-internet-kampanyası

Yine BTK Akademi hediye internet kampanyası kapsamında isze aylık 6 GB hediye internet kazanma fırsatı sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@