Olana 200 Gelene 300! Halkbank Kartına Lira Dağıtılacak

Halkbank Paraf Kartı olanlara 200 TL değerinde, Paraf Kartı olmayan ancak başvuru yapanlara ise 300 TL tutarında Lira Dağıtacak. Bankanın kampanyası 15 Ocak'a kadar geçerli olup ön başvuru yapılmalı.

Finans 04.12.2021 - 14:37 04.12.2021 - 14:38 Mustafa Karagöz

Bankaların kredi kartı müşteri savaşları başladı. Bu kapsamda hemen hemen her banka birden fazla kampanya duyurusu yaptı. 

Bu duyurulardan birisi de Halkbank'tan geldi. Halkbank Paraf Kart kampanyasında hem müşterileri için hemde müşterisi olmayanlar için lira dağıtacak. Kampanya ise rutin alışverişlerde geçerli olup vatandaşlar yapacakları standart alışverişlerine ek lira kazanacaklar. 

PARAF KART KAMPANYASI KİMSEYİ AYIRMIYOR OLANA 200 TL GELENE 300 TL VERECEK

Halkbank'ın Paraf Kart kampanyalar bölümünde yer verdiği kampanyası aralık ayı itibariyle başladı. Çok yeni olan kampanya genel olarak temel alışverişlerin Paraf Kart ile yapılması durumunda lira hediye ediyor. Kampanyayı cazip kılan ise Halkbank'ın açıkladığı 200 TL ve 300 TL değerinde ki limitler. 

Paraf kart kampanyası müşterilerin 1 Aralık ile 15 Ocak 2022 tarihleri arasında yapacakları alışverişler için geçerli olacak. Müşteriler hemen kampanyaya başvuruda bulunabilir ve lira olanaklarından faydalanabilirler. 

paraf kampanya 2021 aralık

200 TL Paraf Lira Almak için;

Banka ilan edilen tarihler arasında müşterilerin giyim, optik, saat, kozmetik, elektronik ve yemek sektörlerinde yapacakları alışverişlerde geçerli olacak. Bu sektörlerde alışveriş yapanlar toplamda yapılacak 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL kazanacaklar. Müşteriler süre sonuna kadar ise 200 TL kazanacaklar. Panka söz konusu liraları ParafPara olarak hesaplara tanımlayacak. 

Müşteri Olmayıp Gelene 300 TL

Halkbank müşterisi olmayanlara ise daha yüksek limitle lira kampanyası uygulanacak, Yeni başvuruda bulunacak müşteriler, daha öncede banka ile çalışmaya başlayan müşterilere sağlanacak 200 TL kampanyasından faydalanabilecekler. Bunun yanında banka yeni müşterilere 200 TL ParafPara ödüle ek olarak 100 TL ParafPara daha verecek. 

paraf kampanya aralık 2021

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN

Yeni müşteri olacaklar Halkbank üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayacaklar. Zaten banka müşterisi olanlar ise harcama yapmadan önce kampanyaya katılmaları gerekiyor. Kampanyaya katılmak isteyenler YENİ yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonu üzerinden başvurularını yapacaklar. Paraf başvurusu yapacak olanlar yani ilk defa banka müşterisi olacaklar SMS üzerinden de başvurularını yapabilecekler. 

Kazanılan ParafPara'lar işlem yapılan günün hemen ertesinde hesaplara tanımlanacak. Yeni müşteri olanlara sağlanacak olan 100 TL Parafpara ise 25 Ocak tarihinde hesaplarda olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@