Onlarca dizi burada çekilmişti! Feryal Gülman'ın olaylı villası rekor fiyata satıldı

İş insanı Feryal Gülman'ın Bebek'teki olaylı villası satıldı. Lüks yalı daha önce Kara Para Aşk dizisine ev sahipliği yapmıştı.

Emlak Magazin 23.04.2022 - 21:35 23.04.2022 - 21:36 Büşra Uluşen

Sosyete dünyasının tanınan simalarından iş kadını Feryal Gülman, 27 yıllık eşi Kemal Gülman'dan boşanmak için 2013 yılında dava açmıştı. İki kez Yargıtay'dan dönen boşanma davası devam ederken, Feryal Gülman'dan flaş hamle geldi. 

Onlarca dizinin çekildiği lüks yalıyı boşanma aşamasında olduğu eşinden habersiz satışa çıkaran Feryal Gülman, bir süredir beklediği satışı gerçekleştirerek lüks yalıya karşılık rekor bir ücret aldı. 

Onlarca diziye ev sahipliği yapan yalı rekor fiyata satıldı!

Feryal Gülman'ın boşanmak istediği fakat boşanamadığı eşi Kemal Gülman ile birlikte yaşadıkları yalıyı satması, Gülman'ı kızdırdı. İddialara göre, Kemal Gülman yalının satışını durdurmak için mahkemeye başvurmuş ancak yalının yüzde 52'lik oranı Feryal Gülman'ın, yüzde 48'i de oğullarının üzerine olduğu için yasal yollar ile bir şey yapamamış.

Feryal Gülman'ın iddialarına göre eşi Kemal Bey, alıcıları caydırmak için çeşitli yollara başvurmuş ve bu sebeple yalı 1,5 yıldır satılamamıştı. Türlü çabalarına nihayet karşılık bulan Feryal Gülman, Bebek'teki lüks yalıyı Fransız yatırım şirketine 275 milyon dolar karşılığında sattı. 

feryal gülman yalı-1

Öte yandan Feryal Gülman, boşanma davası sonucunda 60 milyon lira tazminat almaya hak kazanmış ancak karara itiraz edildiği için ne parasını alabilmiş ne de eşinden boşanabilmişti. 

Feryal Gülman'ın Bebek'te bulunan yalısı geçmişte birçok diziye ev sahipliği yapmış. Özellikle Kara Para Aşk dizinin çekimleri burada gerçekleştirilirken, Feryal Gülman birçok kişinin kendisini evden çıkarken gördüğünde Tuba Büyüküstün olduğunu sandıklarını dile getirdi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@