Opel Corsa, Yeni Mokka, Crossland Ocak 2022 Araba Kampanyaları! Faizsiz Kredi İle Sıfır Kilometre Otomobil Satışı!  

Otomobil firmaları Ocak 2022 araba kampanyaları ile oldukça uygun şartlarda sıfır kilometre otomobil satışı yapmaya devam ediyorlar. Opel Ocak 2022 araba kampanyaları nelerdir?

Finans 11.01.2022 - 02:24 11.01.2022 - 02:24 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobillerin fiyatlarına kur dalgalanmalarından dolayı yapılan zamların tam anlamıyla geri çekilmemesi sıfır kilometre araç alımlarında oldukça yüksek maliyetleri beraberinde getiriyor. Yüksek fiyatlı otomobilleri satın alma konusunda firmalar müşterilerine araba kampanyaları ile bazı kolaylıklar sağlıyorlar. Kredi desteklerini müşterilerin kullanımına dunan firmalar daha makul şartlarda sıfır kilometre araç satışı yapmış oluyorlar. 

OPEL ARABA KAMPANYALARINI AÇIKLADI

Türkiye'de oldukça yaygın bir pazarı bulunan Opel de Ocak 2022 araba kampanyalarını açıkladı. Opel'in araba kampanyaları içerisinde müşterilerine tanıdığı faizsiz kredi imkanı ise büyük ses getirdi. Opel bazı modellerinde müşterilere sıfır kilometre otomobil satışında yüzde 0 faizle kredi veriyor. Faizsiz kredi verilen otomobiller ise 2021 model sıfır kilometre araçlar oluyor. İşte Opel'in Ocak 2022 araba kampanyaları avantajları...

OPEL CORSA ARABA KAMPANYASI

Opel bu modelinde müşterilere herhangi bir kredi desteği vermiyor. Ancak sıfır kilometre Opel Corsa satın almak isteyenler kampanyalı fiyatlardan yararlanabiliyorlar. Opel tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Opel Corsa kampanyalı fiyatları 379.900 TL'den başlıyor.

OPEL CROSSLAND ARABA KAMPANYASI

Opel'in oldukça tutulan modellerinden olan Opel Crossland için Ocak ayı boyunca sürecek bir kampanya düzenlendi. Bu otomobil için Opel kampanyalı fiyatların 456.900 TL'den başladığını bildirdi. 2022 model Opel Crossland satın almak isteyenlere Opel tarafından 60 Bin TL kredi 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli olarak veriliyor.

OPEL YENİ MOKKA ARABA KAMPANYASI

Opel'in Türkiye piyasasındaki vizyon otomobillerinden olan Yeni Mokka için çok cazip bir araba kampanyası düzenleniyor. Opel Yeni Mokka fiyatlarının kampanyalı olarak 554.900 TL'den başladığı bildirildi. 2022 model Opel Yeni Mokka satın almak isteyenlere 60 Bin TL'lik kredi 12 ay vade ve aylık 0,99 faizle veriliyor. 2021 model Opel Yeni Mokka için ise 75 Bin TL kredi 12 ay vadeli faizsiz bir şekilde müşterilere sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@