Oprah Winfrey 8 Milyon Dolara Malikâne Aldı!

Amerika’nın en ünlü isimlerinden biri olan Oprah Winfrey 8 milyon 275 bin dolar ödeyerek Orcas Adası üzerinde yer alan dev malikâne satın aldı.

Oprah Winfrey 8 Milyon Dolara Malikâne Aldı!

Amerika’nın en ünlü isimlerinden biri olan Oprah Winfrey 8 milyon 275 bin dolar ödeyerek Orcas Adası üzerinde yer alan dev malikâne satın aldı. Arazisiyle beraber malikâneyi de satın alan Winfrey yoğun yaşantısından sıkıldığında dinlenmek için bundan sonra yeni evine kaçacak.

Lükste Sınır TanımıyorKompleks malikane olarak tanımlanan Winfrey’in yeni evinde ana bina 3 kattan oluşuyor. 4 adet yatak odası, 3 adet banyo ve çok sayıda lüks ayrıntı barındırıyor. Ana binanın yanı sıra kompleks içerisinde Winfrey’in konuklarını ağırlayacağı birde konut evi bulunuyor.Ana yapıdan biraz daha küçük olmasına rağmen konuk evi de 4 adet yatak odası ve 3 adet banyo barındırıyor ve aynı lüks özellikleri barındırıyor. Konuk evi 1980 yılında inşa edilirken ana binanın inşa tarihi ise 2007 yılı olarak belirtiliyor.Bugün dudak uçuklatan bir servete sahip olan Oprah Winfrey Amerika’nın en zengin isimleri arasında yer alıyor. Çocukluğu oldukça zor şartlarda geçen Winfrey Missisippi'de hayat koşullarının son derece zor olduğu bir ortamda büyürken bugün kazandığı paralarla oldukça lüks bir yaşam sürüyor. Kaynak: emlak365.com