Oryantal Didem Kınalı Cihangir'de 1.5 Milyon Liraya Ev Aldı!

Son olarak konuk olduğu İbo Show programında Bülent Serttaş ve Ali Sunal'ın o sahnedeyken gözlerini kaçırdığı görüntüleri ile tüm Türkiye tarafından konuşulan oryantal Didem Kınalı Ev'lendi!

Emlak Magazin 21.12.2021 - 11:59 21.12.2021 - 11:59 Gülcan Özer

Koronavirüs yasaklarının gevşetilmesi ile sahnelere dönüş yapan Oryantal Didem Kınalı son derece yoğun bir program ile çalışmalarına devam ederken sahnelerden elde ettiği gelirini emlak yatırımı ile değerlendirdi. Kiralık ve satılık ev fiyatlarına yapılan zamları eleştiren Didem Kınalı 300 bin liralık evi 1,5 milyon liraya satın aldığını belirterek yapılan zamlara isyan etti. 

Oryantal Didem Kınalı Maslak Yeni Gazino sahnesinde hayranları ile buluştu. Düzenlenen programda oryantal olarak yer alan Didem Kınalı sahne öncesinde magazin muhabirleri ile küçük bir toplantı yaparak açıklamalarda bulundu.

ORYANTAL DİDEM KINALI 1,5 MİLYON LİRAYA EV'LENDİĞİNİ DUYURDU! 

Magazin mensuplarının yanına gelerek "Şok, şok, şok ben evleniyorum" diyen Oryantal Didem Kınalı heyecan yarattı. Magazin mensuplarının ısrarlı soruları üzerine Kınalı ev aldığını söyledi. 

Oryantal Didem Kınalı yaptığı açıklama ile "Son kuruşuma kadar verdim. İçini çalıştıkça yaptıracağım. Değeri belki 300 bin TL bile değil ancak fırsatçılar krizi bahane ediyor. Cihangir’de 1+1’lerin kirası 16 bin TL” diyerek ev için tüm parasını verdiğini, evin içerisinde ihtiyaç duyulan tadilatı ise zamanla, çalıştıkça yaptıracağını dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@