Osmangazi Belediyesi Konut Satışı! Gayrimenkul Satış İlanları Yayımlandı, Ev Fiyatları Açıklandı

Belediyelerin gayrimenkul satış ilanları yayımlanmaya devam ederken bu ilanlardan birini de Osmgangazi Belediyesi yayımladı. Osmangazi belediyesi ev satışı, satılık apartman dairesi fiyatları!

Emlak Haberleri 15.02.2022 - 12:59 15.02.2022 - 12:59 Gülcan Özer

Osmangazi Belediyesi konut satışı için beklenen ilanını yayımladı. Konut fiyatları büyük bir hızla yükselirken ucuz fiyatlarla ev sahibi olmak isteyen kişilerde belediyelerin satış ilanlarını takip etmeye başlamıştı. Bankalardan, icradan satılık konutlar kadar belediyelerin mülkiyeti kendisine ait olan taşınmazları için verilen ilanlarda düşük fiyatlar dikkat çekiyordu. 

Belediyeden satılık konut ilanları için yeni bir duyuruda Osmangazi Belediyesi tarafından yayımlandı. Osmangazi Belediyesi konut satışı için yayımlanan satış duyurusunda 9 konut için ihaleye çıkarılacağı ilan edildi. Belediyeden satılık apartman dairesi için verilen satış ilanı detayları haberimizde... 

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI! 

22 Şubat 2022 olarak tarihi ilan edilen ihalede mülkiyeti Osmangazi Belediyesi'ne ait olan 9 apartman dairesinin satışa sunulacağı duyuruldu. 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesine istinaden Açık İhale Usulü ile ihale edilecek olan apartman daireleri Osmangazi ilçesinin Soğanlı Mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor. 

osmangazi belediyesi konut satışı 1

Yayımlanan ilanlar kapsamında farklı büyüklüklere sahip olan 2+1 daire ve 3+1 daireler için fiyat tekliflerinin alınacağı ilan edildi. İlçenin en değerli yerinde bulunan satılık apartman dairesi fiyatları ise kata ve bulunduğu metrekareye göre değişiyor. 

osmangazi belediyesi konut satışı 2

osmangazi belediyesi konut satışı 3

osmangazi belediyesi konut satışı 4

Satışa sunulan 9 apartman dairesi için konut satış ihalesi Osmangazi Belediye Başkanlığı Encümen Salonu içerisinde 22 Şubat 2022 Salı Günü 14.00’de yapılacak. İhaleye katılmak isteyen kişi ve kurumlar tekliflerini 21 Şubat 2022 Pazartesi günü saat 12:00'ye kadar sunmakla yükümlü olacaklar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@