Otomobil Alacaklara Mart Sürprizleri Açıklandı! Hyundai Ve Renault'tan Kredi Ve İndirim Kampanyaları!

Otomobil firmalarının Mart ayı araba kampanyaları açıklandı. Bu ay sonuna kadar otomobil firmaları hangi imkanlarla sıfır kilometre otomobil satışı yapacaklar? İşte Mart ayı araba kampanyaları...

Finans 02.03.2022 - 21:08 02.03.2022 - 21:08 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de 2022 yılındasn umduğunu bulamayan otomobil firmaları araba kampanyalarına sarılmaya devam ediyorlar. Hedeflenen sıfır kilometre otomobil satış rakamlarına ulaşamayan dev firmalar düzenledikleri araba kampanyaları ile satışları arttırmayı planlıyorlar. Her ayın başında değiştirilen araba kampanyaları ile müşterilere farklı farklı imkanlar sağlanıyor. Bu araba kampanyalarının fırsatlarını değerlendirenler ise sıfır kilometre otomobilleri daha uygun koşullarda satın alabiliyorlar.

MART 2022 ARABA KAMPANYALARININ ÖNE ÇIKAN AVANTAJLARI

Otomobil firmaları açıkladıkları Mart 2022 araba kampanyaları ile yine farklı farklı avantajları müşterilerine sunuyorlar. Bu avantajlar içerisinde en yoğun olan ise kredi destekleri oldu. Düşük faizle müşterilere kredi desteği veren firmalar bu şekilde sıfır kilometre otomobil satın almayı cazip bir hale getirmeye çalışıyorlar. Ayrıca bazı firmalarda direkt olarak müşterilere bazı model araçlarda farklı miktarlarda nakit indirimleri yapıyorlar. 

HYUNDAİ ARABA KAMPANYALARI MART 2022

i20

Hyundai tarafından açıklanan araba kampanyaları incelendiğinde Şubat ayı kampanyalarının güncellendiği görülüyor. Buna göre Hyundai i10 model sıfır kilometre otomobil satın alacaklara kredi desteği veriliyor. Bu kredi desteğini kullananlar ödemelere 6 ay sonra başlıyorlar. 

Hyundai i20 model otomobil için ise Mart ayı boyunca müşterilere 33.300 TL nakit indirimi yapılıyor. Buna alternatif olarak ise yine Hyundai i20 model otomobil alacaklara 55 Bin TL kredi 12 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faiz imkanı ile veriliyor. 

Hyundai Elantra model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere firma tarafından kredi desteği sunuluyor. Bu kapsamda 75 Bin TL kredi 12 ay vade ve aylık 0,99 faizle veriliyor. 

Hyundai Bayon model otomobil de kredi desteği kapsamında bulunuyor. Bu otomobili satın alırken kredi desteği kullananlar ödemelere 6 aylık bir sürenin ardından başlayabiliyorlar. 

Hyundai Kona da kredi desteği ile Mart ayı boyunca satılacak. buna göre müşteriler 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 55 Bin TL krediyi kullanabilecekler. 

Hyundai'nin elektrikli otomobili olan Yeni Kona Elektrik de kampanya kapsamında satılacak. Bu otomobil için müşterilere sağlanan kredi desteğine 6 ay erteleme imkanı verilecek. 

RENAULT ARABA KAMPANYALARI MART 2022

renault clio-5

Araba kampanyalarını açıklayan firmalardan birisi de Renault oldu. Buna göre Renault 2022 model Yeni Clio'yu 266.900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Kampanya kapsamında bu otomobil sağlanan krediyle aylık 3.475 TL kredi taksiti ile satın alınabilecek. 

Renault'un kampanya kapsamına aldığı bir diğer model ise Yeni Captur oldu. 2021 model Renault Yeni Captur model otomobili internetten satın alan müşterilere 25 Bin TL nakit indirim yapılacak. 

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamalarında takas indirimleri de yer aldı. Buna göre Renault takas indirimlerinin miktarının Mart ayı boyunca 3.000 TL olacağını duyurdu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@