Otomobil Almak İsteyenlere Devlet Bankası El Uzattı! 2 Bin 239 Lira Taksitle Taşıt Kredisi Almak Mümkün!

Ziraat Bankası, araç satın almak isteyenlere uygun faiz oranları ile taşıt kredisi vermeye devam ediyor. Ayda sadece 2 bin 239 lira taksitle kredi fırsatı!

Finans 19.05.2022 - 17:11 19.05.2022 - 17:13

Ziraat Bankası Taşıt Ürün Paketi kapsamında araç sahibi olmak isteyenlere en uygun oranlar ile kredi vermeye devam ediyor. 48 aya varan vade imkanı ile hayallerindeki aracı kolayca satın almak isteyenler için en avantajlı oranlar sunulacak. İster 0 km ister 2. el araç satın alımları için geçerli olan kredi kapsamında uygun ödeme planları sunulmaya devam ediyor. 70 bin lira kredi için aylık en avantajlı taksit oranlarının hesaplanması ile araç sahibi olmak isteyen herkes Ziraat Bankası taşıt kredisini araştırmaya başladı.

5 Yaşına Kadar Taşıtlarda Kullanılabilecek!

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi kapsamında 0 km veya 5 yaşındaki taşıtlar için kredi kullandırılması hedefleniyor. 48 aya kadar vade imkanı ile rahat bir ödeme planı oluşturularak vatandaşların hayalini kurdukları araçları satın almaları destekleniyor. Son dönemde otomobil fiyatlarının artmasından kaynaklı yaşanan durgunluğun azaltılmasına yönelik yapılan yeni kampanyalar ve cazip seçenekler dikkat çekiyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ziraate-basvuran-emeklilere-20-bin-liralik-odeme-ziraat-bankasi-emeklilere-butce-ayirdi

Kamu bankalarından 2022 yılında da vatandaşların birçok farklı ihtiyacı için ayrıcalıklı kredi ürünleri duyurulmaya devam ediyor. Taşıt satın alımlarında geçerli olacak kredi kampanyası kapsamında yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları ile kredi verilmesi hedefleniyor. 48 ay vadede düşük faiz oranları sayesinde en uygun geri ödeme planlarının oluşturulması sağlanıyor. Bu sayede taksit ödemelerinde zorlanmadan vatandaşların rahatça araç sahibi olması hedefleniyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası Taşıt Ürün Paketi kapsamında kullanılacak 70.000 TL kredi için 48 ay vadede en uygun taksit oranları hesaplanmıştır. Ziraat Bankası’nın kendi kredi hesaplama robotu kullanılarak yapılan hesaplamalara göre, 70.000 TL kredi için 48 ay vade ve yüzde 1,59 faiz oranları ile aylık 2.239,62 TL taksit tutarı belirlenmiştir. Aylık düşük taksit ödemesi yaparak vatandaşların hayalindeki araçlara kavuşmaları sağlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@