Otomobil Markalarının Mart 2020 Kampanyaları! Faizsiz Araba Fırsatı, 0.49, 0.69 ve 0.87 Faiz Oranı ile Taşıt Kredisi

Otomobil fiyatları hızla yükselmeye devam ederken hem sıfır araçlarda hem de ikinci el araç fiyatlarında yükseliş ile araç fiyatları rekora koştu.

ARABA KAMPANYALARI 04.03.2020 - 22:00 15.07.2021 - 00:09 SERHATMEDYA

Otomobil fiyatları hızla yükselmeye devam ederken hem sıfır araçlarda hem de ikinci el araç fiyatlarında yükseliş ile araç fiyatları rekora koştu. Yükselen fiyatlara rağmen araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak otomobil markalarının Mart ayı kampanyaları da açıklandı. Faizsiz kredi müjdesi gelirken bazı markalarda ise 0.49 ve 0.69 faiz oranı ile kredi imkanı sunuldu. Bankaların en düşük araç kredisi faiz oranı ise yüzde 0.87 oldu!

Araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak otomobil markalarının Mart 2020 kampanyaları açıklandı. FORD MART FİYAT LİSTESİ 2020 AÇIKLANDI, SIFIR FAİZLİ KREDİ MÜJDESİ GELDİ!Ford fiyat listesi güncellendi. Güncellenen yeni liste ile beraber Ford Her Şey Dahil Finans Paketi kampanyası kapsamında Ford Fiesta ve Ford Focus Titanium modellerini alan kişilere yönelik olarak faizsiz taşıt kredisi fırsatı sunuldu. Faizsiz taşıt kredisi paketi sadece 12 ay vadeli kredilerde geçerli olacak. Ford Tourneo Courier Journey modeli için ise 72 bin liraya kadar kredi desteği 36 ay vadeli olarak yüzde 0.49 faiz oranı ile verilecek. Ford Kuga ve Focus Trend X Benzinli model araçlar için ise 60 bin liraya kadar kredi desteği 24 ay vadeli olmak üzere yüzde 0.99 faiz oranı ile verilecek. 

TOYOTA MART KAMPANYASI BAŞLADI, YÜZDE 0.69 FAİZ ORANI İLE KREDİ FIRSATI SUNULDU! Düzenlenen kampanya kapsamında Mart ayına özel olarak Toyota Corolla modeli için yüzde 0.69 araç kredisi fırsatı sunuldu. Mart ayına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında 50 bin liraya kadar olan taşıt kredisi paketinde 36 ay vadeli olmak koşulu ile 0.69 faiz oran ile araç kredisi desteği sağlanacak. 

HYUNDAİ MART AYI FİYAT LİSTESİ GÜNCELLENDİ 0.99 FAİZ ORANI İLE TAŞIT KREDİSİ FIRSATI SUNULDU Hyundai i10 ve i20 modeller için hem indirim hem de kredi paketi desteği müjdesi geldi. Hyundai markasının amiral modelleri arasında yer alan Hyundai i10 ve Hyundai i20 modelleri için 5 bin liraya varan indirim yapılırken yine yüzde 0.99 faiz oranı kredi desteği veriliyor. 

BANKALARDA EN DÜŞÜK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.87 OLDU! Bankaların araç kredisi faiz oranları da güncellendi. Çok sayıda banka kredi faiz oranını yükseltirken Türkiye Finans Katılım Bankası taşıt finansmanı kar payı oranı düştü. Banka yapmış olduğu güncelleme ile taşıt finansmanı oranını yüzde 0.87 olarak güncelledi. Şu anda en düşük kredi oranı olarak bankalarda yüzde 0.87 oranı uygulanırken anlaşmalı markaların yerli otomobil modelleri için yüzde 0.49 ve 0.69 faiz oranı ile devlet bankaları taşıt kredisi desteği sağlıyor. 

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@