Otomobilde Ayakları Yerden Kesen Yılın Son Fırsatları! Renault, Fiat, Hyundai, Citroen Aralık 2021 Araba Kampanyaları!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler firmaların araba kampanyalarını merak ediyorlar. İşte Aralık 2021 Fiat, Renault, Citroen, Hyundai araba kampanyaları...

Finans 07.12.2021 - 21:14 07.12.2021 - 21:14 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatlarının yükselmesinin ardından vatandaşlar sıfır kilometre araç satın alabilmek için otomobil firmaları tarafından düzenlenen araba kampanyalarını mercek altına aldılar. Yapılan araba kampanyalarındaki fırsatları değerlendiren vatandaşlar oldukça cazip imkanlarla sıfır kilometre otomobil satın alabiliyorlar. otomobillerdeki yüksek fiyatlar karşısında araba kampanyalarına sığınan vatandaşlar hayallerini kurdukları araçlara oldukça makul imkanlarla sahip olabiliyorlar.

YILIN SON ARABA KAMPANYALARI AÇIKLANDI

Otomobil firmaları için Aralık ayı oldukça büyük bir önem arz ediyor. Aralık ayı içerisinde yapılacak olan sıfır kilometre otomobil satışları firmaların yıllık hedeflerinde belirleyici oluyor. Dev firmalar yıllık otomobil satış rakamı hedeflerine ulaşabilmek için müşterilere cazip imkanlar verebiliyorlar. Türkiye'de en çok otomobil satışı yapan firmalar da yılın son fırsatlarını içiren Aralık ayı araba kampanyalarını duyurdular.

RENAULT ARALIK 2021 ARABA KAMPANYALARI

renault araba kampanyaları-1

Renault tarafından açıklanan Aralık 2021 araba kampanyalarına göre bazı model sıfır kilometre araçları satın almak isteyen müşterilere avantajlı imkanlar veriliyor. Yapılan kampanya bilgilendirmesinde yer alan detaylara göre 2021 model Renault Megane Sedan otomobil satın alımlarında müşterilere 100 Bin TL kredi desteği veriliyor. Bu otomobil için sağlanan kredi desteğinin 24 ay vadeli ve aylık yüzde 1,67 faizli olduğu bildirildi. 

Renault ayrıca Aralık ayı boyunca Renault Yeni Clio model otomobil için de müşterilere kredi desteği vereceğini açıkladı. Buna göre 24 ay vadeli 100 Bin TL'lik kredi müşterilere aylık yüzde 1,67 faizle verilecek. Bu kredi desteği sadece 2021 model Yeni Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg versiyonlu araçta geçerli olacak.

Renault ayrıca Aralık ayında müşterilere bir de takas indirimi yapıldığını duyurdu. Buna göre takas ile Yeni Taliant, Yeni Clio, Zoe ve Megane Sedan model otomobil alımlarında müşterilere 2.000 TL takas indirimi yapılacak.

FİAT ARALIK 2021 ARABA KAMPANYALARI

fiat egea araba kampanyası

Fiat tarafından açıklanan araba kampanyaları oldukça sınırlı tutulduğu görüldü. Fiat sadece Fiat Egea için müşterilere kredi desteği verildiğini ilan etti. Aralık ayının sonuna kadar geçerli olacak olan bu araba kampanyası ile müşteriler Fiat Egea satın alırken 12 ay vadeli 50 Bin TL krediyi aylık yüzde 1,29 faizle kullanabilecekler. 

HYUNDAİ ARALIK 2021 ARABA KAMPANYALARI

hyundai araba kampanyaları-2

Aralık ayı araba kampanyalarının en kapsamlısı Hyundai tarafından açıklandı. Buna göre alt segment araçlardan olan Hyundai i10 model otomobil alımlarında müşterilere ödemeleri erteleme imkanı veriliyor. Aralık ayında Hyundai i10 model araç alan müşteriler kullandıkları kredilerin ödemelerine Temmuz 2022'de başlayacaklar. 6 ay herhangi bir ödeme yapmadan müşteriler sıfır kilometre otomobil sahibi olabilecekler.

Hyundai'nin kampanya kapsamına soktuğu bir diğer modeli de Hyundai i20 oldu. Hyundai i20 satın almak isteyen müşterilere Aralık ayı sonuna kadar 29.400 TL indirim yapılacağı duyuruldu. Ayrıca bu seçeneği kullanmak istemeyen müşteriler 12 ay vadeli 55 Bin TL kredi desteğini aylık yüzde 0,99 faizle kullanabilecekler.

Hyundai diğer model araçlar için de müşterilere kredi desteği verileceğini duyurdu. Buna göre Hyundai Kona model araç alımlarında müşterilere 12 ay vadeli 55 Bin TL kredi aylık yüzde 0,99 faizle verilecek. Hyundai bunun yanında Tucson için de müşterilere 12 ay vadeli 70 Bin TL krediyi aylık 0,99 faizle verecek.

CİTROEN ARALIK 2021 ARABA KAMPANYALARI

citroen araba kampanyaları-4

Citroen tarafından da müşterilere çeşitli kredi imkanları Aralık ayı boyunca veriliyor. Müşteriler Citroen C3 alımlarında 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi desteğini aylık yüzde 0,99 faizle kullanabilecekler. Yine Citroen C4 modellerinde müşterilere 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi desteği aylık yüzde 0,99 faizle verilecek. 

Citroen Berlingo Kombi model araçlar için müşteriler 12 ay vadeli 35 Bin TL kredi desteğini faizsiz olarak alabilecekler veya 12 ay vadeli 70 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,89 faizle kullanabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@