Outdoor Factory İle Keçiören'e Adrenalin Getiriyor

Ankara'nın en büyük ilçeleri arasında yer alan Keçiröen Türkiye'nin en büyük dağ kızağı ile yeni bir adrenalin dalgasına hazırlanıyor.

EMLAK HABERLERİ 17.05.2019 - 09:31 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Ankara'nın en büyük ilçeleri arasında yer alan Keçiröen Türkiye'nin en büyük dağ kızağı ile yeni bir adrenalin dalgasına hazırlanıyor. Detaylar haberimizde...

Outdoor Factory ve Euras ortaklığı ile Ankara'nın Keçiören ilçesinde Türkiye'nin en büyük dağ kızağı için düğmeye basıldı. 30 bin metrekarelik dev bir alanda kurulacağı öğrenilen dev dağ kızağı ile yılda 250 bin adrenalin bağımlısına hizmet verecek! Ankara Keçiören Kartaltepe Kent Ormanı Outdoor Factory Dağ Kızağı Ne Zaman Açılacak?Söz konusu dağ kızağı son derece özel bir gün olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı gününde açılacak. Keçiören'de dağ parkı 30 bin metrekarelik dev bir alan üzerine kurulurken ray uzunluğunun ise 1 kilometre olduğu belirtiliyor. Dev dağ kızağı hakkında açıklama yapan Outdoor Factory Yönetim Kurulu Üyesi Toygar Yedigöz “Türkiye’nin her köşesini bir cazibe ve eğlence merkezi haline getirmek mümkün. Bu açıdan dağ ve orman dokusu yüksek ilçelerin ve illerin, dağ kızağı parkurlarına ilgisi de her geçen gün artıyor. Outdoor Factory Euras ortaklığı olarak 2 yıl içerisinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bu parkurdan 10 tane yapmayı planlıyoruz” diyerek yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Ankara Keçiören Kartaltepe Kent Ormanı Nerede, Nasıl Gidilir?Dev dağ kızağının da açıldığı Ankara Keçiören Kartaltepe Kent Ormanı Keçiören'in Kuşcağız bölgesinde yer alıyor. 

Keçiören Kuşcağız Kartaltepe Kent Ormanı piknik alanı adresi: Ovacık Mahallesi, 06280 Keçiören/AnkaraEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@