Özak GYO Göktürk 2 Konut Projesi Satışa Çıktı!

İstanbul'da yeni konut projesi arayan, konut yatırımı yapmak ve ev sahibi olmak isteyen kişilere bekledikleri haberi Özak GYO verdi. Özak Göktürk 2 konut projesi için satış başlıyor.

Konut Projeleri 22.02.2022 - 16:02 22.02.2022 - 16:02 Gülcan Özer

İstanbul'un markalı konut projeleri konusunda parlayan yıldızı olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapılan açıklama ile İstanbul'da yeni hayata geçirilmesi planlanan konut projesi duyuruldu. Yapılan açıklama ile İstanbul'da yeni yatırımlık konut projesi arayanlara da fırsat sunuldu. 

Daha önce Özak imzası ile hayata geçirilen Göktürk konut projesi sonrasında Eyüpsultan ilçesinde yeni bir projenin 2. etap olarak inşa edileceği ilan edildi. Projenin toplam değeri 243.000.000 TL olarak ilan edilirken 197 Ada 1 No.lu Parsel üzerinde geliştirilecek olan projede 67 adet bağımsız bölümün satışa sunulacağı belirtildi. 

GÖKTÜRK 2 KONUT PROJESİ GELİYOR! 

Adını İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde inşa edileceği Göktürk Mahallesi'nden alan Göktürk 2 konut projesi ile toplam 3 blok üzerinde yükselecek olan 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 daire ve 5+1 daire tipinde olmak üzere toplam 4 farklı daire tipinde konut seçeneği sunulacak. KAP üzerinden şirket tarafından yapılan açıklamada "Şirketimizin 03.01.2022 tarihinde Yapı Ruhsatının alımına yönelik bilgilendirmesini yaptığı İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesi, Göktürk Mahallesi, 197 ada, 1 parselde yer alan Göktürk 2 projesi için değerleme raporu ekte yer almaktadır" ifadelerine yer verildi.

göktürk 2 konut projesi

Toplamda 10.5 dönüm büyüklüğe sahip olan arazi üzerinden yatay mimari temel alınarak inşa edilecek olan projede koronavirüs sonrası daha da gündeme gelen sağlıklı evler konseptinde seçkin 67 daire yeni sahiplerini bulmak üzere satışa sunulacak. Henüz Göktürk 2 konut projesi satış fiyatları ve fiyat listesi basına yansımazken projenin yeni yapı ruhsatının alındığı ve hafriyat işlemlerinin tamamlandığı belirtildi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@