Özcan Deniz Tanıtmıştı! Ekpa İnşaat 1207 Antalya Konutları Satılık Daire Konut Fiyatları Kaç TL?

Özcan Deniz'in reklam filminde oynadığı Ekpa İnşaat tarafından hayata geçirilen 1207 Antalya Konut Projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Satılık konut fiyatları ne kadar, kaç TL?

Özcan Deniz Tanıtmıştı! Ekpa İnşaat 1207 Antalya Konutları Satılık Daire Konut Fiyatları Kaç TL?

Türkiye'de konut fiyatları en çok yükselen iller arasında yer alan ve gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği Antalya'da yeni konut projesi arayan kişilere 1207 Antalya Konutları ile büyük fırsat sunuldu. Özcan Deniz'in reklam filminde oynaması ile büyük yankı uyandıran konut projesi vatandaın radarına girdi.

Antalya'da konut yatırımı yapmak isteyen kişilere hitap eden 1207 Antalya Konutları projesinde 30 dönüm üzerinde inşa edilen karma bir konut projesi olarak projelendiriliyor. Antalya'nın kuruluşundan adını alan 1207 Antalya Konutları projesinde 1163 adet konut ve 46 adet ticari ünite ile Antalya'nın en büyük konut projesi unvanını elinde bulunduruyor.

ANTALYA'NIN EN BÜYÜK KONUT PROJESİ: EKPA İNŞAAT 1207 ANTALYA KONUT PROJESİ NEREDE?

Antalya'da satılık ev arayan kişilere hitap eden 1207 Antalya Konutları projesinde 30 dönüm arazi üzerinde 1+1 konut tipi, 2+1 konut tipi ve 3+1 konut tipinde olmak üzere 3 farklı tipte 1163 adet konut satışa sunulacak. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin en çok dikkat ettikleri konuların arasında yer alan konum konusunda da 1207 Antalya konut projesi sahip olduğu lokasyonu ile de dikkat çekiyor.

1207 antalya konut projesi fiyatları

Antalya'nın Kepez ilçe sınırları içeresinde yer alan 1207 Antalya Konut projesi Antalya Kepez Hastanesi'ne yakın konumu ile dikkat çekiyor. Antalya 1207 konut projesi Antalya Havaalanına 9 km, Antalya şehir merkezine 5 km ve denize gitmek isteyenler için ise plaja 8 km uzaklıkta yer alıyor.

ANTALYA 1207 KONUTLARI SATILIK DAİRE FİYATLARI KAÇ TL?

EKPA İnşaat sahibinden satılık daire fiyatları listesi içerisinde yer alan konut fiyatları 1+1 daire için 759 bin TL, 2+1 daire fiyatı 1 milyon 200 bin TL ve 3+1 satılık daire fiyatları ise 1 milyon 584 bin liralık fiyatları ile yer alıyor. Daire fiyatları tercih edilen konutun büyüklüğü, cephesi ve bulunduğu kat ile metrekare ölçüsüne göre değişkenlik gösterebiliyor.

Antalya'da hem oturmak hem de yatırım yapmak için konut arayan kişiler için Antalya 1207 konut projesi için satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Özcan Deniz'in reklam filmi ile gündeme gelen projede dairelerin hızla tükendiği belirtiliyor.

SONRAKİ HABER