Özel Bankalar Atağa Kalktı, Faizsiz Kredi Musluğu Açıldı! ING Bank, Akbank, Fibabanka Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Faizsiz kredi kampanyaları peş peşe duyuruldu, özel bankalardan kredi atağı geldi! 3 özel banka sıfır faizli kredi kampanyası başlattı. Faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar ve başvuru şartları!

Finans 13.10.2021 - 22:35 13.10.2021 - 22:36 Gülcan Özer

Özel bankalardan beklenen kredi atağı geldi. Pandemi döneminde verdikleri destek kredileri ile kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi büyümesinde başı çekmişti. 

Merkez Bankası tarafından atılan parasal sıkılaşma adımları sonrası kamu bankaları kredi musluklarını kapatırken beklenen atak özel bankalardan geldi. Devlet bankaları ile özel bankalar arasında yaşanan kredi rekabeti vatandaşa yaradı. Kredi destekleri başlarken bankalar özellikle de uzaktan müşteri edinimi hizmetlerinde ilk kez kendi bankalarından kredi çekecek olan müşterilerine cazip seçenekler sunuyor. 

AKBANK SIFIR FAİZLİ HOŞ GELDİN İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU! FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR MU?

Evet, Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası için başvuruları kabul etmeye başladı. Banka tarafından yapılan duyuruda ilk kez Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere yönelik olarak 5 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. Söz konusu kredi teklifi ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecinden Akbanklı olan müşterileri kapsayacak. 

akbank-hoşgeldin-kredisi-1

Kampanyadan yararlanan kişiler 12 ay vadeli olmak üzere en fazla 5 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Ancak sıfır faizli ihtiyaç kredisi alabilmek için mutlaka başvurunun Akbank mobil ve internet üzerinden yapılması gerekecek. 12 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ise 461,67 TL olacak. 

FİBABANKA FAİZSİZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ! CARREFOUR SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI 

Fibabanka ile Carrefour arasında imzalanan anlaşma kapsamında düzenlenen kampanyada CarrefourSA mağazalarından yapacağınız teknolojik ürün alışverişlerinize özel faizsiz Fibabanka Alışveriş Kredisi kullanabiliyorsunuz. 

fibabanka-carrefour-kredisi

En düşük 400 TL en yüksek ise 4 bin TL'ye kadar verilen sıfır faizli kredi desteğinden yararlanmak için 18 aya varan vade seçenekleri ile ödeme imkanı da sunuluyor. Hayas sigortası yapılan kredi paketinde dosya masrafsız ve faizsiz kredi kullanımına olanak sağlanıyor. Fibabanka faizsiz kredi başvurusu için CSA boşluk T.C. kimlik numaranızı 3422 telefon numarasına göndermeniz yeterli oluyor. 

ıng-sıfır-faizli-ihtiyaç-kredisi

ING BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! ING BANK SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bir diğer faizsiz kredi imkanı sunan banka ise ING Bank oldu. ING Bank Hepsi Burada ve Teknosa alışveriş kredisi kampanyası kapsamında 3 bin liraya kadar 12 ay vadeli sıfır faizli alışveriş yapma imkanı sunarken böylelikle peşin fiyatına taksitle online alışveriş yapma fırsatı sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@