Özel bankalar kredi musluklarını açtı! İşte düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatları

Kişiye özel düşük faizler ve esnek ödeme seçenekleri ile sunulan ihtiyaç kredileri büyük ilgi görüyor…

Finans 06.05.2022 - 18:44 06.05.2022 - 18:47 Duygu Dilan Duman

Acil nakit arayanlar için müjdeli haber özel bankalardan geldi. Türkiye’de yüksek enflasyon ortamında ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Kamu ve özel bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip edenlere kaçırılmayacak fırsat sunuldu. Özel bankalar kredi musluklarını açarak acil nakit arayan müşterilerine düşük faizli finansman desteği sağlamaya başladı.

Türkiye bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Enpara, QNB Finansbank ve TEB ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurdu. Geniş bir müşteri kitlesine sahip bu bankalara kredi çekmek için başvuranların yüzü gülüyor. Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekleri ile birlikte sunulan ihtiyaç kredisine büyük talep gösteriliyor. İşte Enpara, QNB Finansbank ve TEB ihtiyaç kredisi kampanyalarında son durum…

Enpara Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Şubesiz bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren hizmetleri bulunan Enpara, düşük faizli ihtiyaç kredisini duyurdu. Kefilsiz şartsız sunulan Enpara ihtiyaç kredisi için şubeye gitmeye gerek kalmıyor. 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler Enpara sayesinde 36 ay vadeli krediyi aylık yüzde 1.69 faiz oranıyla alabiliyor. Böylelikle 10 bin TL kredinin taksitleri ayda 394 TL olarak toplamda 14 bin 187 TL ediyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Günde 20 TL'ye 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi 3 Ay Erteleme Fırsatıyla QNB Finansbank'ta

Geniş bir müşteri kitlesine sahip QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında aylık yüzde 1.79’dan başlayan faiz oranları uyguluyor. QNB Finansbank, 36 ay vadeli sunduğu ihtiyaç kredisi paketinden yararlanan müşteriler 10 bin TL kredi başvurularında aylık 401 TL ödeyerek borçlarını kapatabiliyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Düşük faizli ihtiyaç kredisi arayanlara müjde veren CEPTETEB, ilk kez müşterisi olanlara yüzde 1.59 faiz oranıyla kredi desteği sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar CEPTETEB 10 bin TL ihtiyaç kredisini çekerek düşük faizli bu finansman desteğinden yararlanabiliyor. Bankanın müşterisi olan kişiler ise yüzde 1.86 oranından kredi kullanacakları için ayda 406.32 TL ödemelerle karşılaşıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@