Özel Bankalar Ölü Fiyata Satıyor! İş Bankası, Garanti Bankası, Denizbank Gayrimenkul Satış İlanları Daire, Arsa, Dükkan

Bankaların satılık gayrimenkul ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekerken ev sahibi olmak, arsa, tarla ve dükkan yatırımı yapmak isteyenlere bankalardan satılık icralık evler ilanları!

Emlak Haberleri 05.05.2022 - 13:30 05.05.2022 - 13:34 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkuller ucuz fiyatları ile konut yatırımı yapmak isteyen kişilerden yoğun ilgi görmeye devam ederken özel bankalardan satılık gayrimenkuller dikkat çekiyor. Piyasa fiyatının çok daha altında, son derece ucuz fiyatlarla satışa çıkan taşınmazlar yükselen konut fiyatları sonrasında gözde haline gelmişti. 

Bankaların ipotekli kredilere karşı teminat aldıkları kredi alacaklarına karşı mülkiyetlerini almış olduğu taşınmazlar icradan satılık evler olarak düşük fiyatlarla satışa çıkartılıyor. Daha önce vatandaşlar icradan satılık ev ilanları için "ahlı mal" olduğu" gerekçesi ile uzak durmaya çalışırken yükselen konut fiyatları sonrasında cüzdanı ile vicdanı arasında sıkışan vatandaşlar alıma yönlenmişti. 

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKUL: DENİZBANK'TAN SATILIK ARSA, DÜKKAN, APARTMAN DAİRESİ! 

Denizbank gayrimenkul satışı fiyatları ile öne çıkan bankalar arasında yer alırken banka tarafından yurt genelinde çok sayıda ilde faal satış ilanları yayımlanmış durumda. Denizbank'ın satılık gayrimenkul ilanları kapsamında aralarında Ankara, İstanbul ve İzmir'in yer aldığı illerde 40 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlar yapılıyor. 

iş bankası fiyat listesi 1

Denizbank Isparta Gelendost sınırları içerisinde yer alan 1110 m2 büyüklüğüne sahip olan arsa için satış fiyatı 40 bin TL olarak ilan edilirken Diyarbakır Ergani ilçesinde yer alan bankadan satılık dükkan için satış fiyatı ise 45 bin TL olarak ilan edildi. 

iş bankası fiyat listesi 2

Bankadan satılık apartman dairesi ve icralık daireler arayan kişiler için ise Çorum'un Bayat ilçesinde yer alan apartman dairesi için satış fiyatı 170 bin TL olarak belirlenirken Ordu'nun Güntepe ilçesinde yer alan en üst kat 145 m2 apartman dairesi satış fiyatı ise 208 bin TL oldu. 

iş bankası fiyat listesi 3

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: İŞ BANKASI'NDAN SATILIK APARTMAN DAİRESİ, ARSA, DÜKKAN FİYATLARI KAÇ TL?

Türkiye'nin ilk ve en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası tarafından satışa sunulan apartman dairesi için satış fiyatı 120 bin liradan başlarken Mardin Kızıltepe ilçesinde yer alan 77 m2 büyüklüğe sahip olan dairede ilk teklif bekleniyor. 

iş bankası fiyat listesi 4

Uşak Merkez'de yer alan bankadan satılık dairenin satış fiyatı ise 200 bin TL olarak belirlenirken bankadan satılık tarla satış fiyatı ise 50 bin TL'den başlıyor. İlanlar bankaların intengo adını verdikleri resmi satış listesi üzerinden yayımlanıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@