Özel Bankalara İnat Halkbank Düşük Maliyetli 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Başladı!

Nakit ihtiyaçlarına çözüm arayan vatandaşlara Halkbank uygun maliyetli ve kolay ödemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Finans 02.01.2022 - 18:42 02.01.2022 - 18:42 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit ihtiyaçlarının zirve yaptığı bir süreçten geçiliyor. Vatandaşlar bütçelerinde oluşan açıklardan dolayı gelirleri ile giderlerini karşılayamaz oldular. Bu şekilde oluşan gereksinim ile insanların bankaların verdikleri ihtiyaç kredilerine olan ilgisi de çok daha fazla arttı. Ancak son günlerin en çok yaşanan sorunu bankaların ihtiyça kredisi maliyetlerini yükseltmesi vatandaşların gözünü korkutuyor. Bu şekilde oluşan piyasa ortamında Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası ise ilaç gibi geldi. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nedir?

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyça kredisi kampanyası kapsamında müşterilere oldukça uygun bir maliyet ile finansal destek veriliyor. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak için Halkbank'a başvurduklarında çok çarpıcı bir faiz oranı ile karşılaşıyorlar. Aylık yüzde 1,55'ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabilen Halkbank müşterileri bu faiz sürprizini kaçırmamak için bir an önce kredi başvuru işlemlerini yaparak başvurularının sonuçlanmasınıu bekliyorlar. Özel bankaların aylık yüzde 2 - 2,50 arasında faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verdiği bir dönemde Halkbank müşterileri bu fırsatı kaçırmak istemiyorlar.

ÖDEME PLANINI MÜŞTERİ SEÇİYOR

Halkbank tarafından verilen ihtiyaç kredisinin geri ödeme planında da müşteriye inisiyatif imkanı veriliyor. Bütçesine, gelir akışına, ekonomik durumuna bakan müşteriler kendilerine en uygun gelecek ödeme planını seçerek ihtiyaç kredisi geri ödemelerini herhangi bir soruna mahal vermeden yapabiliyorlar. Halkbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanırken aylık eşit taksitli, üç ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli şeklinde bir ödeme planı seçebiliyorlar. 

36 AY AZAMİ VADE SÜRESİ

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen Halkbank müşterilerine uygulabab azami vade süreleri de belli oldu. Buna göre müşiteriler 50 Bin TL'Ye kadar olan ihtiyaç kredilerini azami 36 ay vade ile, 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredilerini azami 24 ay vade ile kullanabiliyorlar. Bu azami vade sürelerinde kesinlikle herhangi bir esnetme yapılmıyor. Tüm müşterilere bu kural bu şekilde uygulanıyor.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. Bu ihtiyça kredisi için müşteriler vade süresince bankaya her ay 958 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 25,22 olurken müşteriler 131,25 TL kredi tahsis ücreti ödüyorlar.

halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama-3

Halkbank kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen müşterilere de özel bir seçenek sunuyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kredi tahsis ücretsiz olarak aylık 1,60 faizle veriliyor. Bu kredinin aylık taksiti ise 968 TL oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@