Özel Sektör Çalışanlarının 10 Bin TL İhtiyaç Kredileri 389 TL Taksitle Halkbank'ta!

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde çeşitli zorluklarla karşılaşan özel sektör çalışanları için Halkbank tarafından özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor.

Özel Sektör Çalışanlarının 10 Bin TL İhtiyaç Kredileri 389 TL Taksitle Halkbank'ta!

Nakit sıkışıklığı son ayların en önemli ekonomik sorunlarından birisi olmaya devam ediyor. Bu finansal problemin çözümü ise bankalardan kullanılan ihtiyaç kredileri oluyor. Ancak herkes, her istediği gibi ve her zaman ihtiyaç kredisi kullanamıyorlar. Bunun için bankalar kendi kredi politikalarına göre belirleme yapıyorlar.

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA KOLAY KREDİ

İhtiyaç kredisi veren bankalar bu krediler için kendilerini güven altına almak istiyorlar. Bu maksatla bazı özel ekonomik şartları bulunan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru yaptıklarında biraz ağır şartlar talep ediliyor. Bu konuda özellikle özel sektör çalışanları sıkıntı çekiyor. Ancak bu sıkıntının aşılabilmesi için Halkbank'tan müjde gibi bir haber geldi.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre özel sektör çalışanlarına özel olmak üzere bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Bu kampanya kapsamında özel sektör çalışanları çok kolay bir şekilde Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Üstelik bu kredi faiz avantajı ile kullanılabilecek. Bu açıdan özel sektör çalışanlarına herhangi bir ayrımcılık yapılmayacak.

HALKBANK'TAN ESNEK ÖDEME KOŞULLARI

Halkbank'ın özel sektör çalışanlarına sağladığı imkanlardan birisi de esnek ödeme koşulları oldu. Bütçeleri sıkıntılı olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanıp kişiye özel ödeme planı ile kredi borçlarını kapatabiliyorlar. Bu açıdan müşterilere bazı ödeme planı seçenekleri sunuluyor.

Halkbank müşterileri istemeleri halinde kredi borçlarını aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, serbest ödemeli şeklinde yapabiliyorlar. Müşteriler kendi gelir durumlarına göre bu ödeme planlarından birisini seçerek kredi taksitlerinin ödemelerini kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

HALKBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen özel sektör çalışanı müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,63 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi kampanyasından yararlanarak 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 389 TL kredi taksiti ödüyorlar.

özel sektör çalışanları halkbank kredisi

Vade sonuna gelindiğinde ise eğer müşteriler herhangi bir ödeme aksatması yapmamışlarsa, gecikmeye düşmemişlerse toplamda 14.024 TL ödeme yapmış oluyorlar. 10 Bin TL'lik ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti anapara hariç 4.024 TL oluyor.

SONRAKİ HABER