Özgü Namal Eşini Kaybettiği Muğla Köyceğiz'deki Köy Evine Bir Daha Giremeyince İstanbul'a Taşındı!

Geçtiğimiz yıl eşi Ahmet Serdar Oral'ı kaybeden ünlü oyuncu Özgü Namal beraber yaşadıkları Muğla Köyceğiz'de bulunan köy evine bir daha giremedi. Ünlü oyuncunun evini boşaltıp çocuklarıyla beraber İstanbul'a taşındıkları belirtildi.

Özgü Namal Eşini Kaybettiği Muğla Köyceğiz'deki Köy Evine Bir Daha Giremeyince İstanbul'a Taşındı!

Ünlü oyuncu Özgü Namal birkaç yıl önce İstanbul'dan Muğla'ya taşınmıştı. Eşi Ahmet Serdar Oral ve çocukları ile bir köy evine yerleşen Özgü Namal doğanın içerisinde bir yaşam sürmeye ve çocuklarını büyütmeye başlamıştı. Ancak geçtiğimiz yıl eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümü Özgü Namal'ın hayatını ve planlarını alt üst etti.

KÖY EVİNİ BOŞALTIP İSTANBUL'A YERLEŞTİ!

Eşi Ahmet Serdar Oral'ın öldüğü ev olan Köyceğiz'deki köy evine bu acı olayın ardından Özgü Namal bir daha giremedi. Köyceğiz'de Ağla köyünde bulunan evin Özgü Namal tarafından kira süresi dolmadan boşaltıldığı öğrenildi. Çocuklarını yalnız büyütmek zorunda kalan Özgü Namal hem eşinin acısını hatırlattığı için hem de kendisinin iş hayatı ile çocuklarının eğitimi için İstanbul'a dönmek zorunda kaldı.

Özgü Namal ve Ahmet Serdar Oral çifti 2015 yılında radikal bir karar alarak İstanbul'dan uzaklaşmak için Muğla'ya taşınmışlardı. Burada bir köy evine yerleşen çift çocuklarını tamamen doğa içinde bir yaşam tarzı ile büyütmeyi planlamışlardı. 2020 yılına kadar bu planı uygulayan çiftin tasarladıkları yaşamı Ahmet Serdar Oral'ın geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etmesi zorunlu olarak değiştirdi.

Özgü Namal Eşini Kaybettiği Muğla Köyceğiz'deki Köy Evine Bir Daha Giremeyince İstanbul'a Taşındı! - Resim 1

10 YILLIĞINA KİRALAMIŞLARDI

Özgü Namal ve eşi 2015 yılında 10 yıllığına Köyceğiz'deki köy evini kiralamıştılar. Ancak Ahmet Serdar Oral'ın ömrü bu kira süresini doladurmaya yetmedi. Eşi ile yaşadığı güzel anıları hatırlattığı için Özgü Namal da vefat olayının ardından bu eve bir daha giremedi. Şu anda çocukların oyuncakları ve kurlan salıncak atıl vaziyette kaldılar. Ev ise terkedilmiş görüntüsüne şimdiden kavuştu.

3 MİLYON TL'YE SATIŞA ÇIKARDIĞI ARAZİYİ SATMAKTAN VAZGEÇTİ

Köy evinden taşınan özgü Namal eşi ile yatırım amacıyla o köyde aldıkları 7 dönümlük araziyi de satmaya karar vermişti. Arazinin ortasında bir gölün bulunduğu bildirilirken Özgü Namal'ın 3 Milyon TL'den satışa çıkardığı bu araziyi satmaktan vazgeçtiği bildirildi.