Para Aramaya Son Verdiren Kampanya! Garanti BBVA 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Şartlarını Değiştirdi

Nakit ihtiyacı olanlar için özel bir kredi kampanyası başlatan Garanti BBVA makul şartlarda ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

Finans 24.09.2021 - 01:15 24.09.2021 - 01:21 Engin Uzunoğlu

Son ekonomik gelişmelerin ardından vatandaşlaqrın hayat şartları oldukça zorlaştı. Geçim sıkıntısı yaşarken biriken borçlarıyla da baş etmeye çalışan vatandaşlar bütçelerini mevcut gelirleri ile çeviremiyorlar. Bunun için de ek kaynak arayışları çok daha büyük bir önem kazandı. Bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredileri vatandaşların nakit sıkışıklıklarına geçici çözüm üretiyor. 

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Finansal olarak sıkıntı içerisine düşen ve acil nakit ihtiyaçlarını ortadan kaldırmak isteyen müşterilere Garanti BBVA tarafından makul şartlar eşliğinde ihtiyaç kredisi veriliyor. Banka tarafından yapılan kampanya açıklaması ile ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları ilan edildi. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

24 VE 36 AY VADE İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Bankacılık düzenlemeleri gereği bir süre önce ihtiyaç kredilerinin vadelerinde bir değişiklik yapıldı. Bu değişikliğe göre 50 Bin TL'nin altındaki ihtiyaç kredileri için 36 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. 50 Bin TL'nin üstündeki ihtiyaç kredileri için ise azami 24 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu vade sınırlamalarına tabi tutuluyorlar. 

KOLAY GERİ ÖDEME İMKANLARI

Garanti BBVA tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasında müşterilere uygun şartlarda ihtiyaç kredisi verildiğinin duyurulduğu gibi esnek ödeme imkanları da ilan edildi. Kredi başvurusu sırasında müşteriler kendi gelirlerine göre uygun ödeme planını tercih edebiliyorlar. Bu şekilde kredi geri ödemelerinde sürprizlerle karşılaşmayan müşteriler geri ödemeleri de sağlıklı bir şekilde yapabiliyorlar. 

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Garanti BBVA'dan 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,95 kredi faizi uygulanıyor. 24 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 2.746 TL kredi taksiti ödüyorlar. 24 aylık yani 2 yıllık vade süresinin sonuna gelindiğinde ise kredi maliyeti 65.915 TL oluyor. 

garanti bbva ihtiyaç kredisi hesaplama 50 bin lira

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Gatanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurusu mobil bankacılık, internet bankacılığı ve banka şubelerinden alınabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@