Para Arayanlara Denizbank'tan 409 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Nakit problemlerine çözüm arayanlar için Denizbank tarafından ihtiyaç kredisi veriliyor. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Para Arayanlara Denizbank'tan 409 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de ekonomik görünümde meydana gelen bozulmalar vatandaşların oldukça zor bir süreçten gerçmelerine neden oluyor. Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların bir kısmı bütçelerindeki açıklarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar.

Hayat pahalılığı karşısında geçimlerini sağlayamayan vatandaşlar borçlarını ödeme konusunda da güçlük çekiyorlar. Gelirlerin giderleri karşılamadığı noktada ise ek kaynaklara büyük bir şekilde gereksinim duyuluyor. Bu ekonomik ortamda ihtiyaç kredisi talepleri de arttı.

İhtiyaç kredisi vererek müşterilerine nakit desteği sağlayan bankalar arasında Denizbank da yer alıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile alakalı olarak yoğun bir şekilde araştırma yapılıuyor. Denizbank'tan ihtiyaç kredisi nasıl çekilir? Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

İhtiyaç kredisi kullanmak için Denizbank'ı tercih edenler bu kredi imkanından ne şartlarda yararlanabileceklerini merak ediyorlar. Denizbank ihtiyaç kredisi kamğanyası kapsamında müşterilerin nakit soruınlarına çözüm üretilirken avantajlı imkanlarla bu sağlanıyor.

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 50 Bin TL'ye kadar olan kredi tutarlarında 36 aya kadar vade imkanından yararlanabiliyorlar. 50 Bin TL'nin üzerinde ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere ise Denizbank tarafından en fazla 24 ay vade imkanı tanınıyor. Bu vade sınırlamaları tüm bankalarda aynı şekilde uygulanıyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çekilen kredilerde müşterilere ne kadar faiz uygulandığı da merak ediliyor. Buna göre müşteriler aylık yüzde 1,89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak bu faiz oranının Findeks Kredi Notu 1900 üzerinde olan müşteriler için geçerli olduğu bildirildi.

İhtiyaç kredisi maliyetlerinden birisi de kredi tahsis ücreti oluyor. Tüm bankalar genellikle bu ücreti kredi kullanan müşterilerinden talep ediyorlar. Denizbank tarafından yapılan açıklamaya göre ise kredi çeken müşterilerin çektikleri kredi tutarlarının binde 5'i oranında bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınıyor.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

denizbank 10 bin tl ihtiyaç kredisi maliyet hesaplama

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşteriler maliyet hesaplamalarını da merak ediyorlar. Bankanın standart ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı olan 1,89 faiz ile hesaplama yapıuldığında 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 409 TL oluyor.

SONRAKİ HABER